Mától az ország összes állattartó telepén listát kell vezetni a ki- és belépő emberekről és autókról
A cél kiemelten a ragadós száj- és körömfájás továbbterjedésének megállítása.
A cél kiemelten a ragadós száj- és körömfájás továbbterjedésének megállítása.
Nincs meglepő fordulat: előre tudni, hogy a történet a főhős halálával ér véget, és kiderül, Vlagyimir Putyin reménytelen helyzetbe taszította Oroszországot és Ukrajnát.
Több újdonságot is hoz az iOS 17.2-es frissítés, van, ami már a Vision Pro szemüveghez fektet le alapokat.
M.V. a korrupciós ügy egyik vádlottja, milliókat szállított Schadl megbízására. Útjairól pedig gondos naplót vezetett.
A négyéves kislányával magára maradt asszony feljegyzéseit a - reményei szerint - valamikor majd kiszabaduló férjének szánta hiteles beszámolóul. Brusznyai Árpád kivégzése után a naplót nem írta tovább.
Michelle Huang 10 éven át vezetett naplót gyerekkorában, ezeket pedig betáplálta egy mesterséges intelligenciába, hogy csevegőbotot hozzon létre. Az eredmény önmagán is túlmutat.
A világhírű mexikói festő magyarul most megjelent, Szabó T. Anna fordította kötetében vannak képek és színes tintákkal írt szavak, versek, szerelmi vallomások és politikai eszmefuttatások.
„Egy befolyásos kormánytag nézőpontjából követhetjük nyomon a magyar kabinet második világháborús politikáját, méghozzá nem egy történelmi számvetés keretében, hanem a munka dandárjában... minden utólagos korrekció nélkül.” Zsindely Ferenc, Teleki Pál államtitkárának naplója párját ritkító kordokumentum.
„Konok akarattal” kényszerítette magát naponkénti naplóírásra 1941-től Teleki Pálnak, majd két utódjának is miniszterelnöki államtitkára, Zsindely Ferenc. A kulisszatitkokkal teli, minap megjelent terjedelmes krónika visszatérő témája az öngyilkos kormányfő.
Ne hagyjuk életünk történetét nyom nélkül elhalványulni.
A magyar szamizdat, a szabad nyilvánosság első hosszabb távú vállalkozását, a Naplót negyven éve, 1977. november 15-én indította el Kornis Mihály. Az íróval az évforduló alkalmából készített interjút a HVG.
A magyar szamizdat, a szabad nyilvánosság első hosszabb távú vállalkozását, a Naplót negyven éve, 1977. november 15-én indította el Kornis Mihály. A HVG ennek apropóján készített vele interjút.
Sokféleképpen értelmezik a szelfizést, ám az bizonyos, hogy jóval régebbi szokás, mint a 15 éve alkotott elnevezés.
Bármilyen szöveget a lehető leggyorsabban, és természetesen regisztráció nélkül közzétehet ezen az oldalon. Linket is kap hozzá, így bárhol megosztható a bejegyzés.
Egy napló vigaszt és ihletet nyújthat, kialakuló mintázatokra világít rá és kreatív magaslatokba emelhet – feltéve, ha tudjuk, hogyan használjuk.