Pornó ment egy új-zélandi bolt kirakatában, mert meghekkelték a rendszert
Vasárnap reggel, a bolt nyitásakor kapcsolták csak ki a műsort.
Vasárnap reggel, a bolt nyitásakor kapcsolták csak ki a műsort.
Pályáztatás nélkül szerződtek kibervédelemre.
Adatszivárgás nem volt, de valóban kibertámadás ért egy magyar állami intézményt, valószínűleg Észak-Koreából. Már nem Németország a legnagyobb beruházó Magyarországon, hanem Dél-Korea, köszönhetően az elektromosautó-iparhoz kapcsolódó fejlesztéseknek.
A pénzintézet tíz nappal ezelőtt észlelte, hogy támadás érte a számítógépes rendszerét, most közölték, mekkora a kár.
A bolgár hatóságok letartóztattak egy 20 éves férfit, akiről azt gyanítják, ő követhette el a támadást.
Nem csak a magyar kormány tekint kellemetlen szereplőként a magyar származású milliárdosra, Soros Györgyre. Sajtóhírek szerint az oroszok sem szimpatizálnak vele.
Egy kibertámadás eredményeként több százmillió vendég adatait lopták el a világ legnagyobb szálladoláncaként ismert Marriottól, a brit adatvédelmi hatóság most órási összegre bírságolta őket.
Tovább folyik a kiberháború, ezúttal a nyugati országok léptek: olyan adatokat akartak megszerezni, amellyel belenézhetnek mások üzenetváltásába.
Rövid időn belül már a második floridai várost támadják meg a hackerek, akik ezútal is Bitcoinban követelték a váltságdíjat a számítógépek titkosításának feloldásáért.
A Ubisoft Watch Dogs sorozatának új része azt boncolgatja, mi lenne, ha a Brexit kicsit más irányba vinné az Egyesült Királyságot.
Nagyjából 7000 BitCoint sikerült rövid idő alatt ellopniuk azoknak a hackereknek, akik a Binance rendszerét szemelték ki maguknak.
Keményen támadták Márki-Zay Pétert a fideszesek a vásárhelyi közgyűlésen ahelyett, hogy a nekik fontos Trianon-emlékműről, vagy Lázár János vadászházához vezető közútról döntöttek volna. Az informatikai cégek szerződéseit követelték, amelyeket a polgármester szerint meg is kaphattak volna, ha nem vonulnak ki a közgyűlésről.
Komoly sebezhetőségre bukkantak a Fujitsu egyik vezeték nélküli billentyűzetében. A hackerek segítségével távolról is vírusokat telepíthetnek a számítógépre.
A norvég Hydro nevű céget – amely a világ 40 országában mintegy 35 ezer alkalmazottat foglalkoztat – komoly kibertámadás ért még március 18-án. Most azt is elmondták, mi lett a támadás vége.
Hackerek szereztek hozzáférést az Asus hivatalos szervereihez, hogy azon át vírusokat juttassanak el a gyártó számítógépeire. A vállalat keddi közleménye szerint a probléma egy nagyon szűk csoportot érintett, és már felvették velük a kapcsolatot.
Világszerte több ezer felhasználó gépét fertőzte meg egy rejtélyes hackercsoport, amely a Kaspersky jelentése szerint kifejezetten Asus laptopokat vett célba. [Frissítés: az Asus szerint a probléma egy nagyon szűk csoportot érintett.]