Nem félünk eléggé
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Kínai bortermelők az európai import kivizsgálását kérik a kormánytól, arra hivatkozva, hogy az európai borok dömpingáron kerülnek a kínai piacra.
Az alkoholos italok gyártóit tömörítő kínai szakmai szervezet szerint az európai bortermelők az állami támogatásnak köszönhetően az előállítási költségeknél alacsonyabb áron értékesíthetik termékeiket Kínában, és ezzel versenyhátrányba hozzák az ottani termelőket.
Az utóbbi években megugrott az EU borexportja Kínába: 2011-ben már 169 millió liter volt a kivitel, 2008-ban még csak 35,9 millió.
Nemzetközi iparági adatok szerint Kína a világ ötödik legnagyobb borfogyasztója, és a piacban még óriási lehetőségek vannak. A gazdagok előszeretettel vásárolnak drága francia borokat, és többmilliós szőlőterületeket Bordeaux környékén.
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Költséghatékony és magas minőségű szolgáltatások érhetők el, akár a teljes munkavállalói körre, akár csak a kulcspozícióban lévő alkalmazottakra.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
A forint árfolyamingadozása feladja a leckét – különösen, ha importhányadot tartalmazó beruházást kell finanszírozni.
Ki vállalkozik rá, hogy kezdeményezze az AfD betiltását? Miért emlegetik sokan a weimari köztársaság bukását?
Cunamiként zúdítja a kormány a támogatásokról szóló bejelentéseket, ám ezek valójában azt mutatják, hogy az állam továbbra is igyekszik kivonulni a szociálpolitikából.