Nem félünk eléggé
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Új divat hódít a bulizás helyett a diákok körében.
A diákok alkohol helyett az egészségükre költenek – írja egy kutatás alapján az Independent. A felmérést a magát az egyetemisták Airbnb-jeként hirdető alkalmazás, az SPCE rendelte meg, és a 2000 fő megkérdezése után meglepő eredmény született.
Kiderült, hogy a brit fiatalok kiadási listájának utolsó helyén szerepelnek a szeszes italok: az átlag havi 68 fontot (23 500 forintot) költ erre, de a megkérdezettek 18 százaléka egy pennyt sem. Eközben az egészséges életmódra – beleértve a sportolást – 120 fontot, vagyis több mint 41 ezer forintot szánnak. Ez az elmúlt húsz év átlagának majdnem a négyszerese.
A legnagyobb kiadási tétel a lakhatás, erre 274 fontot költenek havonta. Majdnem ennyi – 235 font – megy a közlekedésre, ami szintén ugrásszerű növekedé a korábbi évekhez képest – jegyzi meg a brit lap. Az étkezésre is az elmúlt évek átlagának több mint másfélszerese, 157 font jut.
A felmérésről az Independentben olvashat többet.
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Lassan valóban eljön az ideje annak, hogy a cégvezetők mérlegeljék, mit kezdjenek az MI kínálta lehetőségekkel.
Egyelőre nem, de ez nem jelenti azt, hogy adott esetben nem éri meg a cégnek ilyen számlával rendelkeznie.
Mintha személyes történetében mondaná fel a kormánypolitika kritikáját, olyanok Füle Zsigmond első tapasztalatai a munka világában. Ő az a 18 éves, bácsborsódi fiatal, aki keresztkérdéseket tett fel Lázár Jánosnak bajai fórumán, és panaszára, miszerint keveset keres, a miniszter úgy válaszolt: rossz helyen dolgozik.
Ismeretlen tettes ellen folytatnak nyomozást.