Hadházy Ákost kóstolgatja a TV2 Tények
 

Hadházy Ákost kóstolgatja a TV2 Tények

Az LMP antikorrupciós szóvivője került a Tények célkeresztjébe. Mert hogy az apja egy olyan cégnél dolgozik, amelynek tulajdonosa a helyi gazdák szerint gyanús körülmények között szerzett földet. A Fidesz közleményben követeli a magyarázatot.

hvg.hu hvg.hu


Kormánybarát ingyenes lappal revolverezi Netanjahu az ellenzéki sajtót?
 

Kormánybarát ingyenes lappal revolverezi Netanjahu az ellenzéki sajtót?

Ha egy kicsit visszafognák magukat a bírálatban, akkor tudnék valamit tenni az ügyben – mondta Benjamin Netanjahu, amikor tárgyalásokat folytatott a Yedioth Ahronot főnökével. Ez Izrael legnagyobb ellenzéki lapja, mely nemcsak a miniszterelnököt, de nejét, Sara asszonyt is rendszeresen azzal vádolja: rengeteg ajándékot fogadnak el pénzben nem szűkölködő támogatóktól.

hvg.hu hvg.hu

Eldőlt: 48 csapatos lesz a foci-vb
 

Eldőlt: 48 csapatos lesz a foci-vb

Nem zavarta a FIFA döntéshozóit a nagy klubok kritikája, minden eddiginél több csapatot engednek ki a vb-re. Hígulás jön, vagy hatalmas üzlet?

hvg.hu hvg.hu












Az oligarchák tömését szolgálja a magyar adórendszer
 

Az oligarchák tömését szolgálja a magyar adórendszer

Akárcsak az adórendszer, az Országgyűlésen decemberben egy nap alatt átvert adóamnesztia is a kormányhoz közeli oligarchákat segíti – véli Deák Dániel. A Corvinus nemzetközi és összehasonlító adójoggal foglalkozó tanára szerint a jogszabály nem csak a jogrenddel ellentétes, de valójában nem is hatékony.