2500 milliárdos útépítési programot indít a kormány
Öt év alatt 2500 milliárd forintot készül útépítésre költeni a kormány – jelentette be Lázár János a csütörtöki kormányinfón.
Öt év alatt 2500 milliárd forintot készül útépítésre költeni a kormány – jelentette be Lázár János a csütörtöki kormányinfón.
Berettyóújfalu kimaxolta az uniós támogatásokat. Van DrinkBike, mobil squash-pálya, de az abszolút világszám az alföldi bobpálya, amely lejtőhiányában elektromos bobokkal biztosítja a száguldást. És mindezt persze uniós pénzből. Azért egy sípálya, beülős felvonóval nagyon kéne.
Nem tájékoztatta az utasokat a BKK arról az apróságról a jegyautomatákkal kapcsolatban, hogy húszezressel csak akkor lehet fizetni, ha a megvásárolt termékek ára 15 ezer forint fölött van. Emiatt egy utast megkárosítottak tízezer forinttal. A tényt a cég lényegében elismerte, de a pénzt nem adja vissza.
Az okos vibrátor még okosabb készítői kifürkészhetik a kliens legintimebb titkait. Ezért perelte be egy dühös vásárló az eszközt gyártó céget Chicagóban.
Nem csak a klasszikus munkaidőben, de akár éjjel és hétvégén is ellenőrizték a nyári szezon kereskedőit a NAV emberei. Balaton-parti megyékben az igazgatóságok még revizorokat is cseréltek, hogy az ismeretlen arcok nagyobb eredménnyel szűrjék ki a törvényszegőket.
Az első helyen három hétig kell várakozni.
Pakisztán az iszlám nevében jött létre, hogy otthont adjon a szubkontinens muzulmánjainak. Ha valahol, hát itt, komolyan veszik az egyik alaptörvényt, az alkoholos italok fogyasztásának tilalmát.
Alapképzettségű programozókból egyre több van ugyan, de a jól képzettek hiányoznak. Meg azok is, akik el tudnák adni a termékeket a világpiacon. A szektor profitjának érdemi része így nem marad nálunk.
Az Európai Csalás Elleni Hivatal már gyűjti az információkat arról, hogy miért dobták ki a MinDig TV-nél a Euronewst az ingyen tévécsomagokból, miközben Andy Vajna csatornáit bárki nézheti.
Az évtized vége előtt aligha érkezik Magyarországra Romániából vagy Horvátországból földgáz, pedig Brüsszel ezt már 2013 végére szerette volna elérni. A probléma kivételesen nem a magyarokkal van, bár kérdés, nekünk mennyire fontos ez a két piac.
A felügyelőbizottság morális és észszerűségi szempontokat nem vizsgálhat, a Matolcsy Györgyhöz közel álló nő pedig nem közszereplő.