Szexi, és a profitot is növeli, de hogyan kapcsolódhat egy kisebb cég ehhez a trendhez?
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
Fekszi Mártát, a Külügyminisztérium volt államtitkárát, Székely Árpád korábbi nagykövetet és Tátrai Miklóst, a...
Fekszi Mártát, a Külügyminisztérium volt államtitkárát, Székely Árpád korábbi nagykövetet és Tátrai Miklóst, a vagyonkezelő volt vezérigazgatóját a moszkvai magyar nagykövetség egyik ingatlanának eladásával kapcsolatban gyanúsítottként hallgatja ki a Központi Nyomozó Főügyészség ezekben a percekben - közölte az MTV Híradó déli kiadása.
Az Ingatlanmenedzser információi szerint Székely Árpád a TriGránit Fejlesztési Zrt. oroszországi igazgatója, aki diplomáciai megbízatásának lejártával (a rá következő napon) igazolt át a Demján-csoport ingatlanfejlesztő cégéhez 2008. júliusában.
Az MTI az ügyben megkereste a főügyészséget, ám egyelőre hivatalosan nem kívánták kommentálni a híradó értesülését. A közszolgálati televízió híradója úgy tudja: mindhármukat lakásukról, illetve jelenlegi munkahelyükről állították elő, különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezeléssel gyanúsították meg őket.
Az ügyészség szerint a moszkvai kereskedelmi képviselet épületét áron alul adták el, s ezzel 11 milliárd forint kárt okoztak az államnak - közölte a híradó, amely szerint a gyanúsítottak őrizetbe vételéről a kihallgatások után dönt az ügyészség.
Fekszi Márta kabinetfőnöki majd államtitkári megbízatása után 2010 januárjától New York-i ENSZ-nagykövet volt, de az Orbán-kormány tavaly októberben hazarendelte - írta az Index. Tavaly májusban Székely Árpád volt moszkvai nagykövet a Hír Tv-nek és a Magyar Nemzetnek azt állította, hogy Fekszi Márta adott utasítást a moszkvai magyar kereskedelmi kirendeltség épületének eladásáról szóló szerződés aláírására.
A Duna Tv egyik fideszes kurátora tavaly azt közölte: Fekszi Márta, aki a Bajnai-kormány alatt a Külügyminisztérium kabinetfőnöke volt, 2009-ben közbenjárt azért, hogy a tárca szerződést kössön egy az Európai Uniót népszerűsítő műsorsorozat elkészítésére a Duna Tv-vel, sőt elintézte, hogy a produkciót a politikus férjének és fiának vállalkozása gyártsa le. Fekszi azt állította: az ügyben nem ő döntött, nem is tudta, hogy a tévé a családja cégével szerződött, s személyiségi joga megsértése miatt eljárást indított.
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
2025. július 10-én lezárult a „Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja” pályázat. Július 15-étől új forgóeszköz-finanszírozási lehetőség nyílt meg a feldolgozóipari mikro- és kisvállalkozások számára.
Folyamatosan bővül a céges bankkártyapiac. A kínálaton egyre inkább látszik, hogy a neobankok megjelenése versenyre készteti a hagyományos bankokat is.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
Régóta határérték felett mozgott az összkoleszterinszintem, és egy nap eljött az a pont, amikor úgy éreztem, harmincasként változtatnom kell az életemen ahhoz, hogy idős koromban is egészséges maradjak. Így sikerült megtennem az első lépéseket.
„Mindent megtettetek, hogy ártsatok a fiataloknak. Hoffmann Rózsától Balog Zoltánon át odáig, hogy bekúrtátok inkább az egész oktatást a rendőrség alá, mert más tervetek nem is volt, mint hogy kuss legyen.”
Három másik, magyar érdekeltségű ügyben is előreléptek.
Ajánló a HVG legfrissebb számából.
Folytatódik a józsefvárosi önkormányzat jogfosztása.
Tanksapkán, töltőpisztolyon lehet látni.