megütötte a biztonsági őr a balhézó nőt és a férfit

A videón látható vagyonőr nem a MÁV-Volán csoport munkavállalója.

  • hvg.hu hvg.hu
megütötte a biztonsági őr a balhézó nőt és a férfit

Egy biztonsági őr október 7-én leütött egy férfit és egy nőt Miskolcon a Tiszai pályaudvar előtti téren - írja az rtl.hu.

Az esetről közzétett felvételen az látható, ahogy egy félmeztelen férfi és egy nő egy egyenruhás férfival veszekednek a miskolci Tiszai Pályaudvar előtt.

A dulakodás közben az egyenruhás férfi egy jobb egyenessel, majd egy balhoroggal leüti mindkettőjüket. Az rtl.hu megkeresésére a MÁV közölte, hogy a videón látható vagyonőr nem a MÁV-Volán csoport munkavállalója, hanem a vasúttársaságnak személy- és vagyonőri szolgáltatást biztosító cég dolgozója. A MÁV, amint értesült a történtekről, felszólította a szolgáltató céget az esemény azonnali kivizsgálására. Az ügyben rendőrségi eljárás indult.