Márki-Zay Péter: Fideszes lap lejárató cikke nyomán lett öngyilkos a hódmezővásárhelyi rendőrkapitány
A polgármester közölte, Szabó Zsoltot a város saját halottjának tekinti.
A polgármester közölte, Szabó Zsoltot a város saját halottjának tekinti.
HVG
A legtöbb európai ország el van maradva az illegális madárpusztítás elleni fellépés terén. Magyarország nem sereghajtó ugyan, de a felszín alatt továbbra is égető teendők (és szemléletváltás) sorakoznak a hazai szárnyas élővilág hatékonyabb megóvása érdekében.
Folk György (EUrologus)
A csütörtökön nyilvánosságra hozott felvételre mostanra már reagált többek között az ügyészség és Rogán tárcája, a Miniszterelnöki Kabinetiroda is.
HVG
A volt vezérkari főnök Orbán Viktor súlyára is megjegyzést tett, miután a miniszterelnök a péntek reggeli rádiós interjújában megtámadta.
HVG
A volt miniszter temetésén részt vett Orbán Viktor, Pintér Sándor és Hankó Balázs is.
MTI
Az új alelnök vezeti péntektől a Tisza Szigetek munkájának országos koordinációját.
HVG
Erről egy nemrég elérhetővé vált adásvételi szerződés árulkodik.
HVG
A tárcavezető közölte, hogy a jövőben is támogatni fogják a „tájékoztatást” bizonyos ügyekkel kapcsolatban.
HVG
Két feljelentést valóban tett a Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság, de lehet, hogy mégsem az interjúban kitálaló volt Tegyesz-vezető, Kuslits Gábor ellen – derül ki a rendőrség HVG-nek adott válaszából. A helyzet tisztázását hiába kértük a főigazgatóságtól, a rendőrség viszont a Szőlő utcai ügyre utalt, amiben az intézmény egykori vezetője, Juhász Péter Pál ellen folyik eljárás. “Megszólalt az SZGYF lelkiismerete” – reagált Kuslits röviden arra, hogy talán mégsem őt jelentette fel a főigazgatóság rágalmazás és jelzési kötelezettség elmulasztása miatt.
„Lehet bizonyítani” – írta a felhíváshoz a volt vezérkari főnök.
HVG
Az apa a teraszon tartotta a megtöltött légpuskát.
HVG
Huszonnyolcat bűncselekmény elkövetése közben értek tetten.
HVG
Fertőtlenítőszereket, higiéniai termékeket és vécépapírt gyűjtöttek a Tisza Párt önkéntesei.
HVG
A miniszterelnök éppen múlt héten járt Abu-Dzabiban.
HVG
Persze nem a magyar miniszterelnök az egyetlen, akinek a lépéseit követheti az Egyesült Államok elnöke.
HVG
„Levegőt! Kiállás a szabad közterekért és a tiszta közbeszédért” címmel rendez békés tüntetést a Loupe Színházi Társulás a Hősök terén vasárnap, a magyar dráma napján. Kiállásukra sokan ellenzéki megmozdulásként tekintenek, de a szervezők elhatárolódnak ettől. Ennek okáról, közéleti szerepvállalásról, a mocskos fideszezés és „az olyan, mint két tojás” plakátkampány közötti különbségről beszélgettünk Horváth János Antal rendező-forgatókönyvíróval, a társulat egyik alapítójával.
A történtek miatt vizsgálat indult.
hvg.hu
A miniszterelnök képtelenségnek tartja, hogy antifasiszták oktatják ki Magyarországot a jogállamiságról.
HVG
A honvédelmi miniszter a Tisza Pártot tartja felelősnek a „gyűlöletcunami” miatt.
HVG
Többen állították, hogy nem is mennének el szavazni, ha a DK visszalépne.
HVG