Fegyverrel a teste mellett, holtan találták Harry és Vilmos herceg rokonát
A 20 éves Rosie Roche-t a nővére és édesanyja találta meg, valószínűleg öngyilkos lett.
A 20 éves Rosie Roche-t a nővére és édesanyja találta meg, valószínűleg öngyilkos lett.
HVG
Augusztus 27-én kezdődik a 82. Velencei Nemzetközi Filmfesztivál, ahol két magyar alkotásért is izgulhatunk.
hvg.hu
Verdi A trubadúr című darabja végén jelent meg a zászló. Az operaház elhatárolódott az esettől.
hvg.hu
Pár napja egy techcég hűtlen vezérigazgatóját buktatta le a közönséget pásztázó kamera, de Liam Gallagher szerint náluk nincs ilyen veszély.
HVG
A köztársasági elnök a parajdi összefogással állította ellentétbe azokat, akik „színpadon állva indulatot keltenek”.
hvg.hu
A Beatrice frontembere szerint Majkát jól pofán kellene vágni.
hvg.hu
Az 54 éves énekes-színészt elsodorta egy áramlat.
hvg.hu
De egy kisebb szerepet azért elvállalt.
hvg.hu
Bayer Zsolt, Dopeman és Deák Dániel is a címzettek között van.
HVG
Az előadó szerint kontraproduktív a potenciális szavazókat kígyóvállú szarjancsiknak nevezni.
HVG
Szeptember 18-án kerül a mozikba a magyar fesztiválkultúra történetét feldolgozó, Fesztiválország című zenés dokumentumfilm. Hogyan alakult ki a „fesztiválország”, miért és hogyan rendeződik át manapság a hazai fesztiválpiac? Szeretnek-e egyáltalán a fiatalok fesztiválozni, és valóban nem isznak már annyit a bulizók? Csizmadia Attilával, a film rendezőjével beszélgettünk.
Jövő hét elejére szolidaritási kiülést is szervez a megújult installáció mellé a Magyar Lelki Elsősegély Telefonszolgálatok Szövetsége.
HVG
Mariska Hargitayt a legtöbben színésznőként ismerik, de úgy döntött, beül a rendezői székbe, hogy bemutassa, hogyan került közel édesanyjához, Jayne Mansfieldhez hatvan évvel azután, hogy elveszítette őt egy olyan autóbalesetben, amiben ő maga is majdnem meghalt.
A Kossuth- és Balázs Béla-díjas Tarr Béla, bár már visszavonult a rendezéstől, olyan életművet épített fel, amelyben világhírű filmekből sincs hiány.
HVG
HVG
MTI
Valerij Gergijev egy olasz fesztiválon vezényelt volna, a szerepeltetése azonban akkora felháborodást váltott ki, hogy jobbnak látták törölni az eseményt.
HVG
Nem az a cél, hogy egy vállalhatatlan, színvonal alatti műsor legyen a végeredmény – nyilatkozta Stohl András a Campus Fesztiválon.
HVG
Pottyondi Edina influenszer szerint a NER-propagandának korábbi esetekben nem volt baja az erőszakkal, „most meg megy a jajveszékelés, hogy egy koncerten egy fiktív ország fiktív diktátorát mikrofonnal fejbe lőtték”.
HVG
A fesztivál szervezőinek bejegyzésére Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke is reagált.
HVG
Meglátása szerint csak a pénz miatt van a kormánykritikus hangnem, jövőre pedig a Fidesz győzelme után a „majkák, azahriahok meg krúbik” megpróbálják visszanyalni magukat, és akkor majd el kell őket takarítani.
HVG
A kormánysajtó pedig egyből párhuzamot vont a magyar és a dalban szereplő fiktív rendszer között.
HVG