Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
Újra felbukkant a bizarr lóálarc-fétis, most az USA-ban és Barack Obama elnököt kísértette.
Lóálarcot viselő férfi üdvözölte Barack Obama elnököt, aki éppen Denverben találkozott a választóival az utcán. A kézfogásról és Obama meglepett reakciójáról fotó is készült, amely tarol a neten.
Obama reacts as he is greeted by a man wearing a horse-head as he walked the streets of downtown Denver. pic.twitter.com/QNqnXKzwzm
— Doug Mills (@dougmillsnyt) July 9, 2014
A lóálarc-fétisnek kiterjedt szubkultúrája lehet, legalábbis erről árulkodik, hogy az utóbbi években többször is előkerült egy-egy fotó a bizarr viseletről.
Négy éve a Google Street View fényképezett le lila pulóverben egy lóálarcost a skóciai Aberdeenben, aki egy csapásra híres lett, az esetről még a BBC is beszámolt.
Két évvel később, 2012-ben a Sandy-hurrikán érkezése előtt bukkant fel egy újabb lóálarc-fetisiszta, immár az óceán másik oldalán. Az illető Washingtonban, egy a helyszínen forgató tévéstáb előtt futott ki a járdára félmeztelenül, a bizarr álarccal a fején.
A riporterek meglepődtek, amikor megjelent, később pedig maga az állítólag lóálarcos is megünnepelte tévészereplését a Twitteren. Azt írta, ha tudta volna, hogy a videó terjedni kezd a neten, izmosabbra gyúrta volna a felsőtestét és kockásra a hasát.
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.