Pályázati pénzosztás a parlamenti választások előtt – hol tartunk most, és mire érdemes készülni?
Az idén hatalmas, 774 milliárd forintos keretösszeg keresi a helyét a GINOP Plusz programban.
Az új főszerkesztő korábban a Magyar Nemzetnél és egy azóta megszűnt kormánypárti lapnál is dolgozott.
Pósa Árpád lett az Origo új főszerkesztője – írja a Media1. Pósa neve már meg is jelent a lap impresszumában. Az elődje, Leitner Attila tavaly november óta volt a kormánypárti portál főszerkesztője.
Pósa korábban a Délmagyarországnál dolgozott, 2020 februárjától pedig a Magyar Nemzet főszerkesztő-helyettese volt. 2021-ben a City címmel indított Fidesz-közeli lap tartalmáért felelt. A kiadvány az országgyűlési választások után egy héttel megszűnt – emlékeztet a Media1.
Az iparági portál úgy tudja, hogy az Origót tulajdonló kormánypárti médiaholding azt reméli, hogy Pósa Árpádnak sikerül majd javítania az Origo látogatottságán.
Az idén hatalmas, 774 milliárd forintos keretösszeg keresi a helyét a GINOP Plusz programban.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
A hitel megfelelő előkészítésén nem csak az múlik, hogy kap-e hitelt egy cég, hanem az is, milyen költségek mellett.
Az idénymunkásokat foglalkoztató vállalkozásoknak kihívás a szabályok szigorodása.
A megosztottságra épít a JobbRandi és a BalRandi, amelyet ugyanaz a cég üzemeltet, a háttérben pedig egy visszás társkeresőiről ismerős név sejlik fel.
A próba eredménye totálisan eltér attól, mint amit a cég kezdettől ígér.