Vagyonkezelőt alapított a borászatával ismertté vált milliárdosnő
Varjas Sarolta ezúttal több befektetővel állt össze.
Varjas Sarolta ezúttal több befektetővel állt össze.
A Politico vendégszerzői szerint van jogi eszköz arra, hogy megmentsék az EU-t Orbántól. Az Economist szerint Putyin csapdát állított Trumpnak Ukrajna ügyében. Egy német professzor szerint szégyen, hogy Izrael egy, az antiszemitizmusról rendezendő konferenciára főként jobboldali radikális pártokat hívott meg, köztük az FPÖ-t és a Fideszt. Témák és vélemények a nemzetközi sajtóból.
A képek őrültek, de a tanulság súlyos: visszafelé is folyhat az idő, és találhatjuk még magunkat a sötét múltban, ha nem figyelünk. Földes András írása egy régi felvonulásról.
Az alapító Zentai Pétert immár a cégvezetőként is segíti Tikos-Nagy Csaba.
Nem példátlan, hogy a nagyhatalmak kisakkozzák, a világ mely részét uralják. Hosszú ideig a spanyolok és a portugálok között az Újvilág felosztásáról 1494-ben kötött tordesillasi szerződés szolgált útmutatóként arra, hogy az érdekérvényesítés háború nélkül is kivitelezhető.
Az uniós tagállamok azon törik a fejüket, miként előzhetnék meg, hogy a magyar miniszterelnök megvétózza a Moszkva-ellenes megtorló intézkedések meghosszabbítását, így mindenekelőtt azt, hogy a közösség felhasználjon 200 milliárd eurónyi orosz állami követelést – számol be a szándékokról a francia lap brüsszeli tudósítója.
A magyar gazdaság új csodaszere a vendégmunkások bevonása a tervezett nagyberuházások megvalósításába, működtetésébe. A vendégmunkásprogram szabályozása azonban kimódolt és túl szigorú – állítja Hárs Ágnes, a Kopint-Tárki vezető kutatója, aki szerint nem tesz jót a gazdaságnak, ha hangzatos, zavaros célokból kiindulva rángatják.