Gerendai Károly is beszállt a tatai sztárétterembe
A magyar gasztronómia meghatározó szereplői alapítottak közös vállalkozást.
A magyar gasztronómia meghatározó szereplői alapítottak közös vállalkozást.
Ha ellenzéki politikusokat törvénytelenül, titkosszolgálati módszerekkel figyeltet meg a hatalom, tőlünk nyugatra fejek hullanak. Az ilyesmi, ha igaz, Magyarországon sem maradhat következmények nélkül – már, ha bizonyíthatóan kiderül. Ám erre látszik jelenleg a legkevesebb esély a most éppen Magyar Péter által felvetett gyanú után. Nem ez lenne az első ilyen botrány a rendszerváltás óta: körképünk a Dunagate-től a Fidesz megfigyelési ügyein át az UD-ügyig és a Pegasus-botrányig.
Miközben Nagy Márton azon sopánkodik, hogy a magyarok nem itthon költik el a pénzüket, cseh és lengyel befektetők letarolták a magyar e-kereskedelmet. A két ország vállalkozói jó néhány egyéb ágazatban is betörtek a magyar piacra, míg a Fideszhez közel álló cégek a külföldi terjeszkedéssel erőlködnek.
Vagyonát csempebiznisszel szerezte, majd inkább a (gazdaság)politikára váltott Parragh László, aki közel 25 évig vezette az iparkamarát. Orbán Viktor bizalmasa a kötelező kamarai hozzájárulás miatt közutálat tárgya lett, az évek során nem fukarkodott a beszólásokkal, nevéhez kötődik a régi kata beszántása és a szakoktatás többszöri szétverése.
A Tisza Párt elnöke az őt ismerők körében 51 százalékos népszerűséggel bír, Orbán Viktor miniszterelnök viszont csak 40 százalékossal – állapította meg a Medián legfrissebb közvélemény-kutatása. Mivel szinte mindenki ismeri őket, ez jelentős előny a Tisza Párt elnökének javára. Pártjaik versenyében a biztos szavazók között 7 százalék a fél éve felbukkant párt előnye a kormánypárttal szemben.
Szepesi Richárd fiai lettek a Szepka Családi Vagyonkezelő Kft. tulajdonosai.
Az általános és középiskolák informatikai rendszerének üzemeltetését jogi okokra hivatkozva bízták ugyanarra a társaságra.