Két súlyos gázolás is történt Miskolcon

Súlyosan megsérült egy idős nő, akit a kijelölt gyalogos-átkelőhelyen gázolt el egy teherautó kedden Miskolcon. Egy férfi részegen, nem kijelelölt zebrán próbált áthaladni, őt személyautó gázolta el kedd este.

  • HavariaPress HavariaPress
Két súlyos gázolás is történt Miskolcon

A kijelölt gyalogos-átkelőhelyen ment át az úttesten egy 62 éves nő, kedden, Miskolcon. A külső forgalmi sávban haladó teherautós azonban nem adott elsőbbséget, és elgázolta az asszonyt, aki súlyosan megsérült. A rendőrség vizsgálja a baleset körülményeit - értesül a HavariaPress.

Súlyosan megsérült egy férfi is, aki ittasan próbált átmenni az úton kedd este Miskolcon. Nem a kijelölt gyalogos-átkelőhelyen próbált meg átmenni, és egy érkező személyautó elé lépett, ami elütötte. A gyalogost a mentők kórházba szállították. A rendőrség vizsgálja a gázolás körülményeit.

Kádár Tamás: Nincs jó válasz

Kádár Tamás: Nincs jó válasz

Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.