Ajjaj, valaki nagy hibát követett el Orbán Viktor Facebook-oldalának kezelői közül
Egy olyan hozzászólást tettek rögzített bejegyzéssé, amit máskor valószínűleg azon melegében töröltek volna az oldalról.
Egy olyan hozzászólást tettek rögzített bejegyzéssé, amit máskor valószínűleg azon melegében töröltek volna az oldalról.
Sok telefonon találhatók előre telepített alkalmazások, ezek többsége azonban letörölhető, ha a felhasználó nem tart rájuk igényt. Úgy tűnik, a Facebookról ez már nem mondható el.
Kambodzsában tavaly március óta tilos, hogy bármilyen gesztussal, vagy akár médiaeszközzel megsértsék a király személyét.
Az idei évben sem maradt el Mark Zuckerberg újévi fogadalma, ezúttal pedig egy igen nagy fába vágta a fejszéjét. A következő 365 napban szeretne egy sor olyan fontos kérdést megválaszolni, amely befolyásolhatja a társadalom és az egyén jövőjét is.
Ennek már a fele sem tréfa: adatvédelmi szakértők szerint soha ennyi felhasználó adata nem került még veszélybe, mint a tavalyi évben. Mindez tudatosabb hozzáállást követel meg a felhasználóktól.
A Facebook Messenger fejlesztői még októberben ígérték meg, hogy hamarosan elérhető lesz az alklamazásban a sötét mód. Az elküldött üzenetek visszavonására szolgáló funkciót már régebben lengették be. De már egyikre sem kell sokat várni.
Kutatási adatok szerint a magyar felnőttek és a fiatalok azonos gyakorisággal látogatnak a Facebookra, de a fiatalok jóval több időt töltenek Instagramon, mint a felnőttek és gyakrabban is posztolnak oda. A kamaszok között háromszor annyian tartanak attól, hogy kínos információk kerülhetnek elő róluk a neten, mint a felnőttek.
Egy brit adatvédelmi szervezet jelentése szerint 34 androidos alkalmazásból 20 automatikusan, a szükséges engedélyek nélkül továbbít adatokat a Facebooknak. Ez pedig komoly probléma.
A The Washington Post beszámolója szerint több száz olyan weboldal létezik, amelynél az üzemeltetőnek lehetősége van arra, hogy még akkor is elmentsen minden begépelt üzenetet, ha azt el sem küldte a felhasználó.
A miniszterelnök a szélsőjobboldali Jair Bolsonaro elnök beiktatására érkezett Brazíliavárosba.
Érdekes képet mutat a miniszterelnök közösségi médiás tevékenysége: a kötelezőn túl öt témáról közölt idén fotókat.
Amerikai pilótanőnek adva ki magukat próbálják átverni a magányos férfiakat.
Néhány éve a fenyőállítás-ajándékcsomagolás-kontrollvesztett bejglifalás-apatikus Reszkessetek betörők-bámulás kör egy új karácsonyi tevékenységgel bővült: a karácsonyfa fotójának kiposztolásával, és mások kiposztolt fáinak nézegetésével.
A Bloomberg információi szerint hamarosan a pénzügyi szolgáltatások területén is fontos szereplővé válhat a Facebook.
A Viber vezérigazgatója szerint megtanulhatná minden vállalat, hogy ha megosztunk valamit a neten, az nem azt jelenti, hogy mindenkire tartozik.
A The New York Times kedden robbantotta a bombát, ami szerint a Facebook lehetővé tette más cégek – köztük az Apple, a Netflix és a Spotify – számára, hogy elolvassák a privát üzeneteinket, vagy a nevünkben küldjenek üzenetet másoknak. Zuckerbergék szerint azonban ez nem igaz.
Sok száz oldalnyi belső dokumentum alapján a The New York Times szellőztette meg, hogy a Facebook óriásvállalatokkal szövetkezett, hogy a felhasználói adatokat "értékesítve" mások is profitálhassanak abból, amibe az oldal beletenyerelt. Apple, Spotify, Netflix – csak néhány név, akik extra bánásmódban részesültek.
A hatóságok szerint tíz évre visszamenőleg nem dolgozott náluk Kollár Attila nevű rendőr sehol az országban.
A liberális politikus azt mondja: egyik idézetét kiforgatta, és szponzorált videójában futtatja a magyar kormány.
A túlóratörvény miatti újabb tüntetés után egyre több facebookozó állítja be profilképének Simicska Lajos örökzöldjét, illetve annak szofisztikált, három karakterből álló változatát.