Kiderítették, mennyit keresnek a magyar TikTok-sztárok
Aki legalább 1500 videót feltöltött, begyűjtött több mint 20 millió lájkot és több mint 300 ezren követik, akár 100 ezer forintot is kereshet videónként.
Aki legalább 1500 videót feltöltött, begyűjtött több mint 20 millió lájkot és több mint 300 ezren követik, akár 100 ezer forintot is kereshet videónként.
Egyetlen éjszaka alatt 4,5-ről 1,2 csillagra zuhant vissza az androidos TikTok applikáció értékelése. Minderről egyetlen felhasználó tehet.
Szerdán több fejlesztő is arra panaszkodott, hogy összeomlik az alkalmazásuk. Kiderült, hogy a Facebooknál csúszott be egy aprócska hiba.
Több jótékonysági szervezetnek is segít pénzt gyűjteni a TikTok a rendszerbe nemrég beemelt adománygyűjtő matricákkal.
Több tételből áll össze a TikTok most bejelentett segélycsomagja, amiből jut az orvosoknak és a nehéz helyzetbe került vállalkozásoknak is.
A YouTube Shorts néven dobná piacra azt az applikációt, amellyel a felhasználók rövid videókat oszthatnának meg.
Újabb részletek derültek ki arról, milyen moderálási szabályzat él(t) a TikToknál. A fejlesztő cég állítja, már nem alkalmazzák az irányelveket.
Követőnként mintegy 1,5 forintot tudnak elkérni az igazán népszerű videósok a TikTokon. Az egyik legnépszerűbb közülük a 17 éves Loren Gray, akinek olyan gyorsan növekszik a tábora, hogy jövőre már 312 millió forintot is érhetnek majd a videói – egyenként.
A felvételt valószínűleg egy rendőrautóból vették fel a déli határkerítésnél.
Egy kínai férfinak különös ötlete támadt a koronavírus miatti kényszerpihenője kapcsán, és ezzel egyből az internet sztárjává vált. Maga sem érti, mit talált a net népe olyan vonzónak abban, amit streamelt.
A Family Safety Mode névre keresztelt fejlesztés több lehetőséget is ad a szülők kezébe, hogy korlátozzák a gyerek tiktokozását. A funkció egyelőre csak az Egyesült Királyságban érhető el, de hamarosan máshol is bevezethetik.
A jelek szerint megtetszett a TikToknak az Instagram kinézete, de az is lehet, hogy a dizájnerek gondoltak nagyjából ugyanarra.
Hosszú szünet után visszatért a rövid videóiról ismert Vine – csak már Byte néven. A platform és cél viszont maradt ugyanaz.
A Sensor Tower elemzőcég összesítette, hogy 2019-ben melyik alkalmazást hányan töltötték le a világon.
Az elmúlt egy évben több kritika is érte a kínai ByteDance által üzemeltetett TikTok nevű szolgáltatást azért, mert nem tűnik eléggé biztonságosnak. Most a szabályrendszer átdolgozásával igyekszik ezen változtatni a vállalat.
Sorozatos támadások kereszttüzébe kerül a Facebook riválisának is nevezett TikTok alkalmazás. A biztonsági kutatók legutóbb igen súlyos, a felhasználókra nézve veszélyt jelentő sebezhetőségeket találtak a ByteDance termékében.
A TikTokot üzemeltető kínai ByteDance szerint India és az Egyesült Államok fordult a legtöbb kérelemmel a céghez, de a magyar hatóságok is bepróbálkoztak egyszer.
Biztonsági fenyegetésnek tartja, és ezért betiltotta a kormányzat által adott mobiltelefonokon a népszerű kínai alkalmazást, a TikTok-ot az amerikai haditengerészet.
A világ egyik legdinamikusabban fejlődő közösségi szolgáltatását, a TikTokot sokan nem kedvelik. Ezúttal amerikai diákok egy csoportja próbál fellépni ellene.
A TikTok belső működését ismerő névtelen forrás szerint a platform nem engedi, hogy a súlyos betegségekkel küzdők és az LMBT-közösséghez tartozó felhasználók videója mindenkihez elérjen.