Csak minden ötödik koronavírussal fertőzött marad tünetmentes
A fertőzés továbbadásában kicsi a szerepük, inkább azok fertőznek, akik már fertőzöttek, de még nincsenek tüneteik – állapították meg svájci kutatók. Az új koronavírussal megfertőződött embereknek csak az ötöde marad tünetmentes a Berni Egyetem kutatóinak új, nagy léptékű kutatása szerint.