Gázolás miatt késnek a vonatok a miskolci és a békéscsabai vonalon
Gázolás miatt késések várhatók szombat este a Budapest-Hatvan-Miskolc és a Budapest-Újszász-Szolnok-Békéscsaba vasútvonalon - közölte a Mávinform a közösségi oldalán.
Gázolás miatt késések várhatók szombat este a Budapest-Hatvan-Miskolc és a Budapest-Újszász-Szolnok-Békéscsaba vasútvonalon - közölte a Mávinform a közösségi oldalán.
MTI
Két személygépjármű ütközött össze Felsőpakony külterületén, torlódásra kell számítani.
hvg.hu
Karbantartási munkálatok miatt a hétvégére lezárják a Liget sor - Ferihegyi úti vasúti átjárót, ez egy sor autóbusz útvonalában hoz majd változást.
hvg.hu
Mindkét tehergépkocsi vezetője életveszélyes sérüléseket szenvedett.
hvg.hu
A Poprád utcánál történt a baleset.
hvg.hu
Délután 14 órától ismét ugyanúgy folyik az élet, mint korábban, miután a páneurópai piknik 30. évfordulójára érkező kormányfők elhagyták a várost.
hvg.hu
Neves amerikai és európai befektetési alapok szállnak be egy okosautós megoldásokon dolgozó magyar startupba.
hvg.hu
Átalakítják a közúti közlekedés szabályait Németországban, a KRESZ tervezett új elemeit augusztus 15-én, csütörtökön mutatták be Berlinben.
MTI
Menetrend szerinti busz ragadt bele az árokba.
hvg.hu
25 fát ki is fognak vágni, de 283 másikat ültetnek.
MTI
Olyan vékony "okos" filmréteget fejlesztettek ki kínai és amerikai tudósok, amely fényesen világít, és színét is változtatja a sötétben, ha megvilágítják. A találmányt a közúti közlekedésben az útjelzéseknél lehet felhasználni, de reklámcélra sem utolsó.
MTI
Nem tudni, hogy milyen megfontolásból hagyták ott Solymáron ezeket a szemre nem rossz állapotú szanitereket.
hvg.hu
Bicskénél történt a baleset Budapest felé.
MTI
A jelek szerint csak minimálisan megsérült autót villámgyorsan letakarták még a forgalom közepén.
hvg.hu
Saját méréseik és a bejelentések alapján az egyik közlekedési egyesület 40 fok közeli hőmérsékleteket is rögzített az elvileg klimatizált fővárosi járatokon. Állítják, hogy sokszor hiába jelentik a klíma hibáját, másnapra sem javítják meg.
hvg.hu