Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
Christiane Amanpour a kamerák előtt jelentette be, hogy petefészekrákja van.
„Sikeres nagyműtéttel eltávolították, és most több hónapos kemoterápia vár rám a lehető legjobb hosszú távú prognózis érdekében, és bizakodom” – mondta a CNN-en futó műsora elején Christiane Amanpour a petefészekrákjáról. A 63 éves Amanpour a világ egyik leghíresebb riportere, számtalan nemzetközi konfliktusról tudósított. Az elmúlt négy hétben azonban eltűnt a képernyőről.
Amanpour a bejelentése után megjegyezte, hogy a petefészekrák nagyon is gyakori megbetegedés, nők millióit érinti szerte a világban. Hozzátette azt is, hogy szerencsésnek érzi magát, hogy az egészségbiztosításának és a nagyszerű orvosoknak köszönhetően a lehető legjobb ellátást kapta. Ugyanakkor arra biztatta a nőket, hogy járjanak szűrésre, szerezzék meg az információkat, és „mindig hallgassanak a testükre”.
Christiane Amanpour 1983-ban csatlakozott a CNN-hez, 1992-ben a csatorna vezető nemzetközi tudósítója lett. Egy rövid kitérő után az ABC-nél, 2012-től ismét a CNN képernyőjén látható a nevét viselő műsorban. Ebben a minőségében vitatkozott egy nagyot Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszterrel 2020 áprilisában.
Még több Élet + Stílus a Facebook-oldalunkon, kövessen minket:
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.