Furcsa lakásügybe keveredett a norvég házelnök, gyorsan le is mondott
Eva Kristin Hansennek úgy biztosítottak szolgálati lakást az adófizetők pénzéből, hogy közben volt egy neki.
Eva Kristin Hansennek úgy biztosítottak szolgálati lakást az adófizetők pénzéből, hogy közben volt egy neki.
Legjobban a tégla, a gipszkarton és az üveggyapot drágulhat.
Ez a véleménye az Európai Központi Banknak, amely jelentésében arra hívja fel a figyelmet, hogy középtávon korrekció következhet be ezen a nagyon érzékeny piacon.
A kormány nem zárja ki, hogy az elszálló infláció miatt módosítja a költségvetést.
Lázár János a minap egy interjúban kelt ki hevesen a külföldi diszkontláncokkal szemben.
A sebészeti maszkok hatékonysága csak 55 százalékos a FEOSZ szerint.
A világméretű chiphiány mindenütt súlyos gond az autógyártásban, és ahol ez az ágazat meghatározó, ott lefelé húzza az egész gazdaságot - írja a közszolgálati Deutsche Welle.
RenoPont néven hoztak létre egyablakos rendszerű, nonprofit szolgáltatást szakmai és civil szervezetek. Azoknak segítenének vele, akik otthonuk energetikai korszerűsítését fontolgatják.
A témában Ungár Péter tett fel kérdést Orbán Viktornak, de őhelyette Schanda Tamás válaszolt.
A humorista Litkai Gergely a Greenpeace kérésére alternatív tárlatvezetést tartott a fertői gigaberuházásnál.
A négy társaságnak több mint 20 százalékos részesedése van a magyar piacon.
A magyarok nagyjából harmada tesz félre pénzt az OTP Öngondoskodási Indexe szerint, főleg a fiatalok próbálnak tudatosan spórolni. A megkérdezettek kétharmada szerint időskorában nem lesz elég számára az állami nyugdíj, ehhez képest sokan vagy csak az állami nyugdíjra hagyatkoznak, vagy nem tudják, hogy miből élnek majd meg.
Szeptemberben kiugró volt a patikák forgalma, főleg Budapesten és Baranya megyében ugrott meg az eladás.
Befolyással üzérkedés megalapozott gyanúja miatt tett feljelentést ismeretlen tettes ellen az egykori elszámoltatási kormánybiztos, újsághíreket is csatolt hozzá.
Az épület tetején egy 2000 négyzetméteres parkot alakítanak ki a felújítása során.
Az indiai metropoliszban az épületbontási munkák is szünetelnek a szmog miatt.
Alföldy-Boruss Márk november 15-től az Innovációs és Technológiai Minisztérium helyettes államtitkára.
Egy törökbálinti utca lett a legdrágább, de a budaörsi ingatlanok is bőven 700 ezer forint fölötti négyzetméteráron keltek el.