A DK kész visszalépni Szél Bernadett javára egyéniben
 

A DK kész visszalépni Szél Bernadett javára egyéniben

A Pest megyei kettes választókerületi fórumon, amit a Közös Ország Mozgalom szervezett, Tóth Zoltán, az MSZP és a DK jelöltje azt mondta, ők már több helyen visszaléptek, a 106-ból jelenleg 46 jelöltjük van, az MSZP-vel koordinálnak, de ha a pártvezetők úgy állapodnak meg, ő itt is kész visszalépni az LMP miniszterelnök-jelöltjének javára és kampányolni is mellette. Azzal a feltétellel, ha a visszalépés kölcsönös.

T. R. T. R.





A Jobbik új ÁSZ-eljárást akar maga ellen
 

A Jobbik új ÁSZ-eljárást akar maga ellen

A Jobbik új eljárás lefolytatására kéri az Állami Számvevőszéket, a szervezet vezetőjétől pedig bocsánatkérést vár – közölte Z. Kárpát Dániel, az ellenzéki párt alelnöke hétfői budapesti sajtótájékoztatóján.

hvg.hu hvg.hu

Rogán: Nincs lefutva a választás
 

Rogán: Nincs lefutva a választás

Ha Rogán szerint az ellenzék nyerne, gyenge Magyarország jönne létre. Vonával kapcsolatban pedig csak vakarja a fejét. Orbán kabinetfőnöke a Bayer Show vendége volt az Echo TV-n. A miniszter még a Bibliából is idézett.

hvg.hu hvg.hu



ÁSZ: Megszüntették a Jobbik elleni nyomozást
 

ÁSZ: Megszüntették a Jobbik elleni nyomozást

Az Állami Számvevőszék (ÁSZ) megkapta a nyomozóhatóság határozatát, amelyben megállapították, hogy a számvevőszéki ellenőrzés akadályozásával kapcsolatban nem állapítható meg szándékos bűncselekmény elkövetése – közölte az ÁSZ.

MTI MTI