szerző:
hvg.hu
Tetszett a cikk?

Régely Károly lett az egyik legnagyobb hazai brókercég, a Concorde Értékpapír új vezérigazgatója - közölte a cég. Az új vezető a mai nappal Pál Árpádot váltja a vezérigazgatói poszton.

Pál Árpád rendkívül nehéz feladatra vállalkozott, amikor három évvel ezelőtt az egykori alapítók - a mai igazgatóság tagjainak - operatív vezetői teendőit elvállalta - írta közleményében a Concorde Értékpapír.

"Noha jól ismerjük a magyar vállalati szférát, alig tudunk olyan példát mondani, ahol az alapítók úgy tudtak hátrébb lépni a napi feladatoktól, hogy a cég harmonikusan fejlődött tovább. Az elmúlt három évben  a rendkívül nehéz üzleti környezet ellenére is jól működött a cég, sikeres volt az átállás" - tették hozzá.  

A cég közleményében megköszönte Pál Árpád eddigi munkáját és hozzátette, Régely Károly személyében "olyan Concorde-os veterán veszi át a vezérigazgatói feladatokat, aki 16 éve dolgozik a cégnél és mostani kinevezéséig a vezérigazgató-helyettesi posztot töltötte be".

Pál Árpád a következő hónapokban a Concorde külső tanácsadójaként segíti a társaság munkáját.

Búcsú │ Elvitelre

Búcsú │ Elvitelre

Jön a Three Days Grace

Jön a Three Days Grace

Amikor pályázaton keresett hóhért az állam, csúfolódás miatt lépett vissza az egyik jelentkező

Amikor pályázaton keresett hóhért az állam, csúfolódás miatt lépett vissza az egyik jelentkező

Tűzoltók segítettek a kislánynak, aki beszorult az 1956-os emlékműbe – videó

Tűzoltók segítettek a kislánynak, aki beszorult az 1956-os emlékműbe – videó