Szexi, és a profitot is növeli, de hogyan kapcsolódhat egy kisebb cég ehhez a trendhez?
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
Nem kötelező, de a legtöbb gyógyfürdő fogadja a tb-kártyával érkező betegeket is. Mészáros Lőrinc egyik érdekeltségében most másképp döntöttek.
Nem vállalta az egerszalóki Saliris Resort, hogy a tb-támogatással érkező betegeket is fogadja – írta meg a 24.hu. A gyógyfürdő idén, az állami felszámolótársaságtól került Mészáros Lőrinchez, az állami MFB Bankon keresztül korábban legalább 11 milliárd forint közpénzt kapott.
Az, hogy a tb-kártyásokat is fogadja egy gyógyfürdő, nem kötelező, de a nagyobb fürdők általában így tesznek. A portálnak egy szakértő úgy fogalmazott, „illik vállalni a tb-kártyásokat is (…) furán is venné ki magát, ha egy elismert gyógyfürdő azt mondaná, hogy a tb-kártyások – jellemzően az idősebb, kevésbé tehetős látogatók – nem kellenek”.
Márpedig az egerszalóki fürdőbe pont amiatt nem engedik be a tb-kártyásokat, mert ők a kevésbé pénzesek. A 24.hu-nak is megerősítették: üzletpolitikai okokból nem kötöttek szerződést az egészségbiztosítóval, és a jövőben sem tervezik azt.
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
2025. július 10-én lezárult a „Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja” pályázat. Július 15-étől új forgóeszköz-finanszírozási lehetőség nyílt meg a feldolgozóipari mikro- és kisvállalkozások számára.
Folyamatosan bővül a céges bankkártyapiac. A kínálaton egyre inkább látszik, hogy a neobankok megjelenése versenyre készteti a hagyományos bankokat is.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
Egy magyar bombaszakértő segítette az 1920-as években a japán elnyomás ellen harcoló koreai szabadságharcosokat – derül ki Csoma Mózes, a Károli Gáspár Református Egyetem bölcsészkarának dékánja, volt dél-koreai magyar nagykövet tanulmányából.
Olaszországi nyaralása idején történt végzetes baleset az osztrák extrémsportolóval.
Az Evergrande csődje óta tudhatjuk: elég nagy bajok vannak a kínai ingatlanszektorral.