Közterületi plakátos céget vett Milkovics Pál és Shabi Michaeli
A 168 Óra és a Pesti Hírlap tulajdonosai tovább terjeszkednek.
A 168 Óra és a Pesti Hírlap tulajdonosai tovább terjeszkednek.
Kicserélték a címkéket Made in USA feliratúakra.
Bizonyos kutakon már elfogyott az augusztusra szánt üzemanyag-mennyiség fele.
A kasszaszoftver mondja meg az eladónak, hogy hány éves a vásárló. Az áruházlánc szerint az életkoron kívül nem ellenőriznek semmit, adatot pedig nem tárolnak.
A tejtermelés az egyik legkörnyezetszennyezőbb tevékenység – hallhattuk sokszor, de valójában mennyire károsítja a környezetet a tej, amíg eljut a hűtőnkig? Hogyan lehet ezt lecsökkenteni, és milyen problémákkal szembesül egy gazda, aki egyszerre próbálja megoldani a munkaerőhiányt is? A francia tejtermelés központjának számító Loire mente és Bretagne farmjain néztük meg, ott mivel próbálkoznak.
Szkiáthoszon mindig alacsonyan szállnak a repülők, de a pénteki leszállás rekordernek tűnik.
Összeolvad a Random Capital és az Erste Befektetési Zrt., aminek eredményeként a Budapesti Értéktőzsde legnagyobb forgalmú hazai brókercége jön létre. Ketten együtt 330 ezer ügyfélszámlán 3000 milliárd forint vagyon kezelnek.
A GVH a termékkel együttműködő reklámügynökséget is megbüntette.
A cég idén 13-17 milliárd eurós bevétellel számol.
Az amerikai cég valószínűleg az iPhone 14 őszi megjelenése miatt nem mer kockáztatni.
Közzétette a KAVOSZ, hogy az új Széchenyi MAX hitelek közül melyeket lehet már igényelni, és melyik bankok forgalmazzák azokat. Ezzel kezdetét veheti a kisvállalkozások rohama a szuperkedvezményes hitelekért.
Orbán Viktor barátjának gasztro-érdekeltségét a Naphegyre, az Oxygen Wellness alsó szintjére jegyezték be, ahol nemrég még Gianni Annoni étterme volt.
Számos kérdést vet fel az a döntés, amellyel 300 millió forintos büntetést szabtak ki a fapados légitársaságra. Az sem világos, hogyan akarja érvényesíteni a kormány, de az sem, mi az alapja.
Lezárult a vizsgálat, a hatóság jogsértést állapított meg.
A Lukoil magyarországi kútjainak üzemeltetői folyamatosan vizsgálják egyes kutak ideiglenes bezárásának lehetőségét, de eddig még nem volt erre szükségük, vásárlási korlátra annál inkább.
A tortaszelet ára közelíti az 1000 forintot, a lángosé már át is lépte azt, és a költségek emelkedése miatt valószínű a további drágulás.
Világszerte kihívásokat okoz, hogy a komolyabb műtéteken átesett páciensek szervezete összeomolhat, viszonylag sokan halnak meg az operációt követő 30 napon belül. Ezek a halálesetek javarészt megelőzhetők lennének, mert sohasem váratlanul történnek, ám egyszerűen nincs elég kórházi dolgozó ahhoz, hogy észlelhessék a figyelmeztető jeleket, ami szintén nem csak a magyar egészségügy problémája. A megoldást az újgenerációs betegmonitorozó eszközök jelenthetik, ám kérdés, mely intézménynek lesz rájuk pénze.
A kormány az üzemanyagok ársapkájával komoly pénzekkel támogatja a személyes autózást – igaz, a Mol kontójára. Eközben a közösségi közlekedési cégek roskadoznak az elszállt energiaköltségek alatt. A taxisok nyomott áron tankolhatnak, miközben a fuvarozók nem, a fuvardíjak további emelése elkerülhetetlen.
Az orosz elnök által aláírt intézkedés az év végéig megtiltja az ukrajnai háború okán Moszkva által „barátságtalannak” minősített országok befektetőinek a részvények eladását. Az amerikai ExxonMobil éppen erre készült.
A budapesti és az országos iparkamara elnöke azzal vádolja egymást, hogy megtévesztették a vállalkozókat a kata ügyében.