Eszméletlen ötletek vannak dugipia-csempészésre
A cicikulacstól az egyujjas kesztyűig terjed a skála, de a tökéletes kivitelezés még hiányzik.
A cicikulacstól az egyujjas kesztyűig terjed a skála, de a tökéletes kivitelezés még hiányzik.
Önmagában egy alkalmazás persze senkit nem tesz online influencerré, de az alábbi appok használóinak jóval kisebb infrastruktúrára lesz szükségük egy profinak tűnő online médiacsatorna működtetéséhez.
„Sok ember etet madarat. A mi madaraink viszont téged etetnek.” Ezzel a reklámszlogennel igyekszik levenni a lábukról reménybeli kuncsaftjait a Bérelj tyúkot (Rent-a-Chicken) nevű michigani vállalkozás.
Oldalajtón tér vissza a tőzsdei részvénytársaságok közé az amerikai Dell, amelyet alapító-névadója öt év alatt gyökeresen átformált, és közben maga is alaposan megnövelte a vagyonát.
És igen, eljött az idő, hogy a hivatásos focisták és kézisek után végre egy labdátlan sport hívei: az amatőr futók is megtapasztalhassák Mészáros Lőrinc sportmárkájának csodáit, vagyis a 2Rule erejét. Garantáltan politikamentesen!
Elvont fogalomnak tűnik a minőségirányítás, pedig nem az: a kifejezés olyan vállalatirányítási rendszert takar, amely a minőséget helyezi a középpontba, hogy a lehető legmagasabb szinten elégítse ki a termékek-szolgáltatások vásárlóit.
Egyelőre csak a formaruhát és a melegítőt szállítják, a következő szezontól viszont már a mezeket is.
A kommunikációra írtak ki közbeszerzést.
A neten állítólag fellelhető az emberi tudás közel egésze, és az ismeretek egy részét online csatornákon el is lehet sajátítani. Cikkünk első felében oktatási kurzusok széles választékát kínáló csomópontokat, második felében pedig néhány, globálisan piacképes tudás megszerzésére alkalmas oldalt mutatunk be.
Képzeljünk el egy ideális államot. Mit várunk tőle? Hogy ne legyenek adók? Hogy az egyre jobban forrongó világtól függetlenedjünk? Hogy ne mások mondják meg, hogyan kellene éljünk? Nem is olyan könnyű kérdések ezek, de most van egy kísérlet az ideális állam létrehozására. Átlátható működés az átlátszó óceán felett…
2018-ban mindössze három (3) darabot adtak el a Tata indiai óriáscég által gyártott Nano típusú autóból. Ezzel a szánalmas mérleggel a Tata be is fejezte ezt a szerencsétlen kalandot, amit tíz éve az induláskor, a 2000-es évek egyik legnagyobb biznisziének vélt.
A fapados légitársaság novembertől már azért is pénzt kér, ha az utas úgy dönt, hogy kis kézipoggyász helyett a valamivel nagyobb, 10 kg alatti bőröndjét viszi magával az utastérbe.
Legalább 10 ezer eladó hiányzik a pultok mögül.
Kijelölték a jövő évi, a rendestől eltérő munkanapokat.
A Netflixére hasonlító módszer jöhet a filmszínházakban is.