Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A stílusos kézitáskáit nem csupán ízléses kiegészítőként, de takaróként is használta a 20 éve elhunyt hercegnő: ezekkel rejtette el ruhái extrémebb kivágásait, mikor kiszállt az autóból.
Diana hercegnő közismert volt stílusos megjelenéséről – a testhezálló, dekoltált ruhákat is ízlésesen viselte. Mikor ilyen öltözékben volt, segítségül vette divatos kézitáskáit, hogy mikor az autóból kiszállt, ne látszódjon ki semmi olyan, amit nem szeretett volna, hogy látszódjon.
Anya Hindmarch, brit tervező a ’90-es években dolgozott a hercegnővel. Együtt találták ki ezt a módszert. „Mindig sokat nevettünk, mikor együtt terveztük meg a – ahogy ő nevezte – hasadás táskákat, melyekkel ügyesen el tudta takarni a ruhája slicceléseit.” Mivel állandóan a figyelem középpontjában volt, érthető, hogy miért szerette volna elkerülni az apró, öltözékbeli bakikat.
Nemcsak Diana hercegnő használja kreatívan a táskáját. II. Erzsébet például azzal jelez: ha vacsora közben az asztalra helyezi, azt jelenti, szeretné, ha 5 percen belül véget érne az esemény; ha a padlóra teszi, akkor sürgősen távozni szeretne a helyszínről. Katalin hercegné pedig a kellemetlen kézfogások elkerülése érdekében két kézzel tartja táskáját.
A királyi család tagjainak megjelenéseit mindig szigorú szabályok határozták meg, s habár Diana sokszor megszegte a protokollt, a „hasadás táskái” igen kreatív ízléses megoldást adtak.
(via: this is insider)
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.