Nagy játékosok mondása, a „Go big or go home” (Játssz nagyban, vagy sehogy) pontosan illik a sikersorozat karaktereire. Ezt kihasználva alkotta meg a Chimp&z a Game of Agencies nevű projektjét, melyben minden jelentő szereplőnek adott egy kreatív ügynökségbeli pozíciót.
- Havas Jon, a HR-es: Szeretetreméltó, kedves, és nem tud semmit. Fogalma sincs róla, mi folyik a cégnél, de megpróbál békét termteni.
- Cersei Lannister, a kreatív igazgató: Magas pozíciójából fakadó hatalmával számolni kell, viszont saját embereit mindig megvédi.
- Szürkeféreg, a művészeti vezető: Állandóan a csapatát figyeli, és vezeti. Mindig, a nap minden percében.
- a makulátlanok, a dizájnerek: Saját területükön rendkívül képzettek, viszont a felettesükhöz való hűségük nem mindig válik előnyükre.
- Tyrion, a szövegíró: Vagy imádni, vagy utálni lehet, de ignorálni semmiképp. „Csak iszok és tudok dolgokat.” – hangzik a szállóigévé vált idézet.
- Mace Tyrell, a sajtós: Mint minden cégnél, a médiarészlegnél van a pénz. A könyvelőkkel ellentétben ők a döntéshozók, ha pénzről van szó.
- Petyr Baelish, a stratéga: A háttérben munkálkodnak azon, mi lehet a következő lépés, mely alapján mozgatják a szálakat. Mindig tudják, mi folyik a cégnél és számukra kedvezően intézik a dolgokat.
- Lord Varys, az ügyfeles: Az egyik féltől a másikig viszik az infot – mindig a megfelelő személyhez – és mindig van tartaléktervük.
- a háromszemű holló, a keresőoptimalizáló: Ez világos. Egyetlen célja, hogy elterjedjenek az információk, az emberek pedig megtalálják azokat.
- Ramsay Bolton és Melissandre, a kliensek: Az első, addig nem lesz boldog, amíg mindenki vért-verejtéket izzadva meg nem teszi, amit kér. A második pedig egy tüzes kliens, aki mindent lángokba borít.
- Samwell Tarly, a gyakornok: Aki látta az aktuális évad nyitó részét, annak nem kell mit magyaráznunk.
- Sansa Stark is gyakornok, viszont fontos megemlíteni, hogy a Chimp&z Daeneryst tette meg vezérigazgatóvá. És tippeljen, ki a kódoló. Ide kattintva megtudhatja.
(via: Cimp&z Inc.)