A sötét lelkű hiphopmogul partijain fehér volt a kötelező viselet
Zenei mogulból elítélt bűnöző lett Sean Combs, az egykori hiphopkirály, aki zűrös ügyei ellenére magabiztosan hitte, hogy érinthetetlen.
18 órányi hanganyag közlésével fenyegetőztek hackerek, ha nem kapnak pénzt, ezt a Radiohead a nemzetközi klímamozgalom javára tudta átfordítani egy ügyes húzással.
18 óra hanganyagot tett elérhetővé a bandcamp-oldalán a Radiohead, amely az 1997-es OK Computer album készítése közben készült. De nem önszántából: hackerek feltörték a Thom Yorke énekes oldalát, és ellopták az anyagot, majd megzsarolták őket, ha nem fizetnek 54 millió forintnyi pénzt, nyilvánosságra hozzák a felvételeket. A zenekar azonban kifogta a szelet a vitorlájukból.
A rajongók 18 font, vagyis 6500 ellenében juthatnak hozzá az anyagokhoz, és ezzel nem a zenekar, hanem a Extinction Rebellion, azaz a Kihalás lázadás klímamozgalmat (cikkünk róluk itt olvasható) támogatják. Az anyagról Jonny Greenwood gitáros azt az értékelő megjegyzést tette, hogy: "Csak érintőlegesen érdekes, nagyon, nagyon hosszú". Az anyag 18 napon át lesz csak elérhető.
Zenei mogulból elítélt bűnöző lett Sean Combs, az egykori hiphopkirály, aki zűrös ügyei ellenére magabiztosan hitte, hogy érinthetetlen.
Az egészségügyi államtitkár anyja egyszer megpofozta Gyurcsányt.
Az atomerőműben súlyos a kár, de sugárveszély egyelőre nincs. Akkor minden rendben? Egyáltalán nem.
Az Oroszország-szakértő szerint a kormánymédia „teljesen nyilvánvalóan hergel és uszít”.
Eltűnésekor hawaii mintás inget viselt.
Egy sárkányszörfös jókor volt jó helyen.
Egy-egy hátúszó néha elbizonytalanítja a fürdőzőket.
Pontosan úgy működik, mint a légvédelmi rendszerek.