Szeretne azonnal értesülni a legfontosabb hírekről?
Az értesítések bekapcsolásához kattintson a "Kérem" gombra!
Az értesítés funkció az alábbi böngészőkben érhető el: Chrome 61+, Firefox 57+, Safari 10.1+
Köszönjük, hogy feliratkozott!
Hoppá!
Valami hiba történt a feliratkozás során, az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Már feliratkozott!
A böngészőjében az értesítés funkció le van tiltva!
Ha értesítéseket szeretne, kérjük engedélyezze a böngésző beállításai között, majd az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Már megint egy félmeztelen sztár, de legalább ékszer van rajta, sok - nagy fotó
szerző:
life-style.hu
Tetszett a cikk?
Egyre ambivalensebbek az érzéséink a Vanity Fair magazinnal kapcsolatosan.
Egyre ambivalensebbek az érzéséink a Vanity Fair magazinnal kapcsolatosan. Borzalmas, bulvárlapoknak is dicséretére váló címlapokkal próbálják megtartani valószínűleg egyre gyérülő olvasótáborukat, de közben még mindig náluk lehet a legértelmesebb interjúkat, cikkeket olvasni a magazinvilágban. Nyilván számos kompromisszumra rákényszerülnek, rájár a rúd mostanában a print sajtóra, de azért nem kéne hülyét csinálni magukból. A Vanity Fair ugyanis jó pár alkalommal cikizte már halálra Gwyneth Paltrow-t, erre most levetkőztetik és ajnározzák. A történet kulcsát a Paltrow által viselt ékszerek jelenthetik, amelyek a Louis Vuittontól származnak. Márpedig, ha valaki jóban van a Vuittonnal, azt szeretnie kell minden magazinnak. Ide kattintva megnézheti, hogy néz ki a valóságban Gwyneth Paltrow levetkőzve. Nem rossz, de jelentős a különbség.