Az elsőfokú döntés szerint a nyereménylakást vissza kell adnia Nagy Alekosznak, de az autóját megtarthatja, és az RTL-től korábban kapott pénzt sem kell visszafizetnie.
Mindkét oldalnak 15 napja van eldönteni, fellebbeznek-e az elsőfokú ítélet ellen. A tárgyalás után senki sem nyilatkozott arról, megtámadják-e a döntést.
Alekosz a Való Világ után a TV2 ÖsszeEsküvők című műsorában tűnt fel. Az RTL Klub ezután leállította a nyereményként járó havi egymillió forint utalását, letiltották a maldív-szigeteki luxusnyaralást, és elkezdték keresni a lehetőségét annak, hogyan szerezzék vissza a 30 milliós lakást és a nyereményautót.
Az RTL Klub tavaly augusztusban fizetési meghagyást küldött Alekosznak, aki a TV2 ügyvédjének tanácsára ellentmondással élt, így került az ügy a bíróságra – olvasható a cikkben.