Daniel Negreanu elismert tagja a pókertársadalomnak, a fiatal kanadai játékos évek óta a póker élvonalában küzd. A pókeres eddig négy aranykarkötőt nyert a Las Vegas-i versenysorozatban, összesen pedig 42 alkalommal jutott fizetős helyre a WSOP-n. A World Poker Tour versenysorozatban az egyik legeredményesebb, két versenyt nyert meg, további haton jutott döntőasztalra.
A WSOP főversenyén is letette már névjegyét, 2001-ben a tizenegyedik helyig menetelt a 10 ezer dolláros no limit hold’em világbajnokságon. Negreanu azóta már a Pokerstars profija lett, sőt, vezéregyénisége az egyik legnagyobb és legnépszerűbb virtuális tréningoldalának, a PokerVT-nek.
Az idei WSOP-n is jól ment a kanadai játékosnak, már rögtön a versenysorozat elején egy újabb karkötő közelébe került, ám végül csak második lett. Összesen nyolc versenyen jutott fizetős helyre Negreanu, aki ebben a vonatkozásban a legjobb volt az idei nyáron. Össznyereménye is jelentős, hiszen a kéthónapos tornasorozaton 331,860 dollárt nyert.
Ugyanakkor Negreanu nem tagadja, hogy nem a pénz hajszolása a legfőbb célja a pókerrel: "Ez már rég nem a pénzről szól, abból már bőven van elég. Ez már történelem, és mindenben az első akarok lenni, amibe belevágok – jelentette ki Negreanu. – Ez már a számokról, a statisztikáról, és az örökkévalóságról szól."
Mindenesetre az elmondható, hogy Negreanu szintjén a pénz új értelmet nyer, már nem a mindennapi betevő megteremtése a cél. A kanadai pókeres a nyáron ugyan sok pénzt nyert a versenyeken elért helyezéseivel, ugyanakkor állítólag bukott is szépen. Phil Ivey-val kötött állandó fogadása értelmében amerikai társának karkötőnként kell perkálni, mivel Ivey két karkötőt nyert, Negreanu kétszer is fizethetett. Ám emellett folyamatosak a sokszázezres fogadások, amelyeknek alapja korántsem csak a póker lehet, a golftól a legkülönlegesebb kihívásokig bármi lehet alapja egy fogadásnak.
A Poker24.hu legfrissebb híre: Újra freeroll a Betalandon
A póker egyik legjobbja nem a pénzért játszik
Daniel Negreanu az idei World Series of Poker versenyein nyolcszor jutott fizetős helyre, a kanadai játékos azonban elárulta, hogy nem elsősorban a pénzért játszik.

Érdemes lehet olyankor is a dugóban maradni, ha a navigációs rendszer alternatív útvonalat ajánl?
A Google Térkép, a Waze és más alkalmazások arra hivatottak, hogy megkönnyítsék a közlekedést, néha azonban maguk okozzák a káoszt az utakon. Egy szakértő elmagyarázza, mely helyzetekben érdemes a sofőröknek inkább a megérzéseikre hallgatniuk.
A Pride szervezője a francia nagykövet jelenlétében szembesítette Navracsicsot azzal, hogy nem ismeri az általa is megszavazott gyülekezési törvényt
Radványi Viktória a francia nagykövetség egyik ünnepségén találkozott össze a miniszterrel.