szerző:
techline.hu
Tetszett a cikk?

Egyre többször találunk olyan hivatkozást vagy utalást, ami arra biztat, hogy kedveljük  egy híresség mindennapjait...

Egyre többször találunk olyan hivatkozást vagy utalást, ami arra biztat, hogy kedveljük  egy híresség mindennapjait bemutató Facebook-oldalt, kövessük egy üzlet legújabb akcióit a Twitteren, vagy olvassuk el egy hamarosan bekövetkező esemény blogját. A közösségi oldalakon való megjelenés lassan kihagyhatatlanná válik, azonban a folyamatos jelenlét és a friss információk közzététele rendkívül időigényes. Nem mindenki ér rá arra, hogy naponta több órát töltsön az interneten, tartsa a kapcsolatot az ismerőseivel vagy a rajongóival, reagáljon a közösség tagjainak megjegyzéseire, hozzászólásaira. Jól jön ilyenkor a segítség a közösségi oldalakat jól ismerő szakemberektől, akik modern irodalmi négerként létrehozzák és frissen tartják ezeket az oldalakat.

Az Interfesz.hu szolgáltatás a valós és a virtuális világ közötti kapcsolatot könnyíti meg mindenki számára. A jelenlegi kínálatban Facebook, Twitter, YouTube, iwiw, Blogger és Flickr oldalakat hoznak létre a megrendelő magánszemélyek és cégek részére. A kész és egyedi megjelenésűre alakított közösségi oldalakat azután rendszeres bejegyzésekkel látják el, fotókat és videókat készítenek és töltenek fel, játékokat, szavazásokat, akciókat hoznak létre, és természetesen tartják a kapcsolatot a rajongókkal, ismerősökkel, válaszolnak az érkező megjegyzésekre, kérdésekre. Mindezt névtelenül teszik, az oldalakon nem jelenik meg sem a szolgáltatás, sem a szellemírók neve. Csak az adott oldal gazdája tudja, hogy a nevében és a beleegyezésével mások írják a blogot, a Facebook-oldalt, mások csivitelnek a Twitteren, mások készítik az életképeket, videókat.

Natalie Portman sem saját kezűleg írja Facebook-oldalát

A szolgáltatás fontos része a diszkréció, így mi sem mutathatunk példákat olyan  oldalakra, amit valaki nevében írnak, de egy népszerű színész, énekes Facebook- vagy iwiw-oldalának hátterében jó eséllyel találjuk meg a szellemírókat.

Egy vállalkozás már nem hagyhatja figyelmen kívül a közösségi oldalak erejét

 

A szolgáltatás egyre népszerűbb a kisebb-nagyobb vállalkozások körében is, mert nagyon komoly vásárlói réteget lehet elérni a közösségi oldalakon, de ezzel a megoldással nem kell informatikai szakembert és jó tollú írót alkalmazni erre a speciális feladatra.

A hivatalos ügyek elektronikus intézéséhez is segítséget kaphatunk

A számítástechnika és internet világában kevésbé járatosaknak hamarosan már nem csak a közösségi oldalakon való jelenléthez adnak segítséget az oldalon, hanem a nevükhöz híven interfészt kínálnak  az elektronikus ügyintézéshez is. A megbízó személy vagy vállalkozás helyett elintézik a Magyarorszag.hu oldalon található ügyfélkapun keresztül elvégezhető ügyeket, az ügyfélkapunyitást, okmányok, igazolások, kimutatások  lekérését, adóbevallás és más nyomtatványok kitöltését és beadását.

 

* * * Támogatott hitel vállalkozások számára

A Széchenyi Kártya Program némileg megváltozott feltételekkel, Széchenyi Kártya Program MAX+ néven folytatódik 2023-ban. Ennek köszönhetően év végéig fix 5 százalékos kamat mellett kaphatnak kölcsönt céljaik megvalósításához a vállalkozások. Ez a jelenlegi piaci kamatozású vállalkozói hitelekhez képest 12-18 százalékos kamatelőnyt jelent. A Bankmonitor Széchenyi Hitel kalkulátorával a vállalkozások ellenőrizhetik, hogy milyen támogatott hitelt igényelhetnek.

HVG

HVG-előfizetés digitálisan is!

Rendelje meg a HVG hetilapot papíron vagy digitálisan, és olvasson minket bárhol, bármikor!