Lex Magyar: nyilvánosságra hozták vagyonnyilatkozataikat a Tisza EP-képviselői
Magyar Péter ingatlanok, festmények, autó és pianínó mellett még egy 20 forint névértékű 4iG-részvényt is feltüntetett.
Továbbra is emberek milliói használnak nagyon könnyen megfejthető jelszavakat, a leggyakoribb feltört jelszó az 123456 volt – áll a brit Nemzeti Kiberbiztonsági Központ (NCSC) legújabb tanulmányában.
A feltört jelszavak átvizsgálása után az NCSC megállapította, hogy az 123456 jelszót legalább 23 millió kárvallott használta. Ez után az ugyancsak nem túl bonyolult 123456789, a qwerty, a password, illetve az 1111111 következett. Nagyon sok pórul járt felhasználó saját keresztnevét adta meg jelszóként, a bűnözők imádták a Daniel, Charlie, illetve Michael jelszavakat. Népszerűek és könnyen feltörhetőek a különféle sportcsapatok, illetve zenekarok nevei is, a szakemberek viszont azt javasolják, hogy három könnyen megjegyezhető, ám egymással kapcsolatban nem álló szóból érdemes jelszót készteni.
„Egy jó jelszó megválasztása a legtöbb, amivel egy-egy személy hozzájárulhat saját digitális biztonságának megőrzéséhez” – mondta Troy Hunt biztonsági szakértő a BBC-nek.
Magyar Péter ingatlanok, festmények, autó és pianínó mellett még egy 20 forint névértékű 4iG-részvényt is feltüntetett.
1978 óta egy és ugyanaz a kérdés: lehet-e valaki olyan jó Superman, mint amilyen Christopher Reeve volt?
Két tankert is megtámadtak a jemeni húszik pár nap leforgása alatt a Vörös-tengeren. Az akciókról és a süllyedő hajókról látványos videókat forgattak.
A hízelgést és a fenyegetést felváltva alkalmazva szavaztatta meg a republikánusokkal Donald Trump a „gyönyörű” költségvetési törvényt.
Az elnök nem vette jó néven, hogy korábbi szövetségese harmadik politikai erőt alapítana. Hogyan babrálhat ki Elon Musk Donald Trumppal?
Közel-keleti válság ide vagy oda, a világ szinte fürdik az olajban.