„Meg is nyugtat, vagy éppen felébreszt, jól kezdődik vele a nap” – így jógáznak Indiában és Magyarországon
A szerző 10 éve jógázik a jóga őshazájában, mesterfokozatot is szerzett jógatudományból Indiában. Szeretettel Delhiből sorozatunk írása.
A tervezett olajvezetékkel kapcsolatban "problémákról" számolt be a bolgár kormánnyal az orosz energiaügyi miniszter. Szergej Smatko szerint a bolgár fél ragaszkodik ahhoz, hogy a projekt környezeti hatékonyságát javítani kell.
Smatko, aki Moszkvában az orosz törvényhozásban beszélt erről, hozzátette, hogy a bolgár vezetés nézetei szerint a vezetékkel kapcsolatos tervezett osztalékelosztási rendszer sem túl előnyös Bulgária számára. Az orosz és a bolgár energiaügyi illetékesek várhatóan december 11-én tárgyalnak Szófiában.
Bulgária nyáron megválasztott új miniszterelnöke, a nyugatbarát Bojko Boriszov arra tett ígéretet, hogy a kormány felülvizsgál több jelentős, Oroszország által támogatott energiaprojektet.
Az olajvezeték a bulgáriai kikötővárosból, Burgaszból a 280 kilométerre levő görög Alekszandropoliszon keresztül juttatja Nyugat-Európába a kaszpi-tengeri olajat. Oroszország, Görögország és Bulgária 2007-ben írt alá megállapodást a vezetékről. A vezetékprojekt 51 százalékban egy orosz konzorciumhoz tartozik, amelyben orosz állami olajvállalatok vesznek részt, így a Transneft vezetékmonopólium, valamint a Rosneft és a Gazprom Neft.
A szerző 10 éve jógázik a jóga őshazájában, mesterfokozatot is szerzett jógatudományból Indiában. Szeretettel Delhiből sorozatunk írása.
A Tisza szigetek volt koordinátora az Irány a Jövő Párt elnöke.
Az USA közéletének legnagyobb sztorija végzetes is lehet az amerikai elnök számára.
Egyre inkább úgy érződik, hogy a magyar kormánypárt nem csak az online világban kerül vesztes helyzetbe.
Nem ez az első eset, hogy a tiszásokat fenyegetik.
A Gyurcsány-tánc óta nem láttunk ilyet.
Bozó Szabolcsot a bátyja beszélte rá, hogy tegye fel a képeit az Instagramra – és csoda történt.