Zseniális módszer hackerek ellen: lopják csak az adatot, úgysem tudják, mi igaz belőle
Ha nem lehet megelőzni az adatlopást, akkor legalább legyen minél nehezebb a tolvajok élete.
Ha nem lehet megelőzni az adatlopást, akkor legalább legyen minél nehezebb a tolvajok élete.
Milyen feltételei vannak Orbán Viktornak a szakciók megszavazásához? Van különbség a magyar kormány hazai nyilatkozatai, illetve aközött, amit delegációja Brüsszelben csinál? Miért fontos, hogy miben maradt Trumppal Giorga Meloni? Miről beszél Trump, amikor energia vészhelyzetet hirdet? Kérdések és válaszok a világlapok írásaiból.
A brit lap úgy értékeli, hogy Trump ezúttal derűsebb beiktatási beszédet mondott, mint nyolc éve, mert akkor vérontást emlegetett, rozsdás üzemeket, szegénységet és bűnözést vázolt fel disztópiájában. Ám a sorok között ezúttal is ott bujkált a bosszúvágy, a sértettség, valamint a személyes küldetés hite, miután hihetetlen módon visszatért a politikába.
„Újabb hosszú felfordulás kezdődik az amerikai közéletben.” „Ilyen visszatérést Amerika idáig nem látott, az ellenfelek a padlón, teljesen demoralizálódva.” „Trump rajtja jobb volt, mint ahogy azt pár hónapja gondolhattuk volna.” „Fel kell készülni arra, hogy akárcsak a magyaroknál, sok átlag amerikai sem talál semmi kivetnivalót abban, ha dekrétumokkal irányítják az országot.” „Ha a társadalom látja, hogy valójában mit akarnak az oligarchák, akkor egyértelmű lesz, hogy vissza kell venni tőlük a hatalmat” – erős mondatokkal értékelik a nemzetközi sajtóban Trump visszatérését.
Az ügyvezető a 20 éves Mérő Leon, akinek már van egy családi reklámügynöksége.
A Springer konszern vezetője a nyilvánosság előtt bírálja jó barátját, Elon Muskot, Donald Trumpról, a kínai gazdaság bajairól és a soá tanulságairól írnak a lapok a holokauszt emléknapon. Válogatásunk a nemzetközi sajtóból.
Aduk, betlik, hamiskártyások – globálisan és lokálisan. Ez a Fülszöveg, az e heti HVG ajánlója.