Nem kérdés, hogy a jövő az elektromos autóké, de az áttörésig még kell vagy húsz év
Majdnem kétszáz évnek kellett eltelnie, hogy az elektromos meghajtású járművek álma valóra váljon. A belső égésű motor napjai meg vannak számlálva, de néhány évtizedig még biztos velünk marad.