Stohl András A Nagy Ő-beli szerepléséről: Csak akkor ítéljenek, amikor már láttak belőle valamit
Nem az a cél, hogy egy vállalhatatlan, színvonal alatti műsor legyen a végeredmény – nyilatkozta Stohl András a Campus Fesztiválon.
HVG
„Ha kérhetek bármit a nézőktől vagy az olvasóktól – mert ebből a beszélgetésből esetleg cikkek születnek –, csak akkor ítéljenek, amikor már láttak belőle valamit. Ha az lesz a végeredménye, hogy ez egy vállalhatatlan, bizonyos színvonal alatti műsor, akkor fejet hajtok, hogy igazuk volt. De nem ez a célunk. Egy másik színvonalat, egy más típusú műsort szeretnénk csinálni”
– erről beszélt Stohl András a Campus Fesztiválon annak kapcsán, hogy elvállalta a szereplést a TV2 A Nagy Ő című társkereső realityjében.
Stohl a debreceni fesztiválon a Campus TV-nek nyilatkozott. Az interjúban, amelyet a Blikk szemlézett, elmondta, hogy a csatorna programigazgatója, Fischer Gábor vetette fel az ötletet, amire ő először azt mondta, hogy hülyeség.
„Nyilván én egy elég speciális helyzetben vagyok most az életemben a válás tekintetében. Ez is nagyon megosztja az embereket, mint ahogy általában az én viselkedésem meg a személyem is” – tette hozzá a színész, aki szerint bizonyára a párkeresős formátumról is van véleménye mindenkinek. Ettől függetlenül azt is gondolja, hogy meghatározza a műsort a főszereplő személye, és reméli, hogy „ha Stohl András lénye vagy egyénisége át tud jönni ezen a műsoron, akkor el tudják érni, hogy a korábbiakhoz képest egy más típusú műsor legyen”.
Stohl elmondta, hogy egyesek szerint „ezt a műsort neki találták ki”, míg mások azzal biztatták, hogy nincs olyan dolog, amiből ő ne jönne ki jól. Hozzátette: lesznek olyan helyzetek, amelyekre ő maga is kíváncsi – például, hogy milyen lesz majd valakinek azt mondani, hogy ne haragudj, de nem szeretném, hogy maradj, mindezt úgy, hogy ne sértse meg a nőiességében és az emberségében.
Chuck Palahniuk 2023-as regénye, a Nem tart örökké már magyarul is olvasható, és választ ígér arra, miért halt meg Marilyn Monroe vagy Kurt Cobain. A művet tizennyolc éves kor alatt semmiképp sem ajánlanák – kritikusunk még fölötte se.