szerző:
HavariaPress
Tetszett a cikk?

Tagadja az ellene felhozott vádakat az a nyíregyházi 32 éves férfi, akit pénteken késő délután fogtak el szeméremsértés miatt - tudta meg a HavariaPress.

 A Sóstói erdőben lévő futópálya közelében éppen önkielégítést végző fiatalemberre egy nyugdíjas figyelt fel, aki figyelmeztette a sportoló lányokat. Mivel nemrégiben egy mutogatós már riogatta az erdőben a sportolókat, ezért az edzők elkapták a férfit és bevitték a Nyíregyházi Rendőrkapitányságra. Kihallgatása során a férfi nem ismerte el tettét, szükségét végezte az erdőben, állította. A többszörösen büntetett előéletû férfi ellen szemérem elleni bűncselekmény miatt indul eljárás.
HVG

HVG-előfizetés digitálisan is!

Rendelje meg a HVG hetilapot papíron vagy digitálisan, és olvasson minket bárhol, bármikor!

HavariaPress Itthon

Szatírt fogtak a Sóstói erdőben

Szatírt fogtak az atlétikai edzésen résztvevők pénteken késő délután Nyíregyházán, a Sóstói erdõben - értesült a HavariaPress.