„Meg is nyugtat, vagy éppen felébreszt, jól kezdődik vele a nap” – így jógáznak Indiában és Magyarországon
A szerző 10 éve jógázik a jóga őshazájában, mesterfokozatot is szerzett jógatudományból Indiában. Szeretettel Delhiből sorozatunk írása.
A Greenpeace és a Magyar Természetvédők Szövetsége (MTVSZ) szerint újabb környezeti katasztrófákkal fenyeget az, hogy orosz érdekeltségű cégek cianidos technológiájú aranybányákat létesítenének a Kárpát-medencében - közölte a Magyar Természetvédők Szövetsége az MTI-vel szerdán.
A két szervezet cianidos technológia európai szintű betiltását sürgeti annak kapcsán, hogy a 2000. évi tiszai ciánszennyezést okozó romániai Aurul cég üzemének új orosz tulajdonosa az aranykitermelés újraindításához kért engedélyt a hatóságoktól.
A civil szervezetek közleményükben aggodalmukat jelzik a pozsonyi Új Szó napilapban megjelent információ miatt is, amely szerint ugyancsak orosz érdekeltségű cégek cianidos technológiájú aranybányákat kívánnak létesíteni Szlovákiában.
Szegfalvi Zsolt, a Greenpeace Magyarország igazgatója, a közleményben arra szólította fel a magyar kormányt, hogy tegyen meg mindent a nagybányai üzem újraindítása ellen, és minden eszközzel akadályozza meg, hogy újabb aranybánya-beruházások induljanak a térségben.
A szerző 10 éve jógázik a jóga őshazájában, mesterfokozatot is szerzett jógatudományból Indiában. Szeretettel Delhiből sorozatunk írása.
A Tisza szigetek korábbi koordinátora, Farkas Dezső az elnöke az Irány a Jövő Pártnak.
Az USA közéletének legnagyobb sztorija végzetes is lehet az amerikai elnök számára.
Egyre inkább úgy érződik, hogy a magyar kormánypárt nem csak az online világban kerül vesztes helyzetbe.
Nem ez az első eset, hogy a tiszásokat fenyegetik.
Hiába nőttek a fizetések, visszafogott a vásárlási kedv.
A Gyurcsány-tánc óta nem láttunk ilyet.
Bozó Szabolcsot a bátyja beszélte rá, hogy tegye fel a képeit az Instagramra – és csoda történt.