Elromlott a mammográfiás gép a Honvéd Kórházban
A betegeknek hónapokat kell várniuk. Talán novemberre megjavítják a gépet.
A betegeknek hónapokat kell várniuk. Talán novemberre megjavítják a gépet.
Volt olyan betege az ápolónak, akinek erőszakkal adott be altatót. Állítólag ügyvédje tanácsára tett korábban beismerő vallomást, amit később visszavont, és az utolsó szó jogán ártatlanságát bizonygatta a bíróságon Szegeden.
Az Együtt elnöke hűtlen kezelés gyanújával feljelentést tesz.
Akkora a történelmi felelősség, hogy a kis pártoknak nem a saját, hosszútávú érdekeiket kell nézni, hanem mindent megtenni Orbán leváltása érdekében - mondta Bojár Gábor, a Momentum támogatásától visszalépő üzletember. Szerinte tragédiához vezethet a folyamatos ellenségkreálás, például erőszakos konfliktushoz a szomszéd országokkal.
Dömötör Csaba államtitkár kételkedik a történetben, de ha igaz, kivizsgálják.
Ember legyen a talpán, aki kitalálja, kinek adott igazat Lázár János egy fontos kérdésben. Vajna és Mészáros médiabizniszét viszont alaposan leszólta.
Az alpolgármester szerint nagyon kellett sietniük, így nem volt idejük a szöveg „szokásos ellenőrzésére”. A hibát állítólag észrevették, ezért nem is avatták fel a táblát, csak megkoszorúzták.
A biztonsági kamerák felvételei alapján sikerült azonosítani a perselytolvajokat.
Nem elég a plakátrengeteg és a "társadalmi célú hirdetések", országos tájékoztatási akció is jön a "Soros-tervről".
Maradnak a kormányoldali sejtetések, hogy Simicska cége lehet az eladó.
Elég volt egy rossz félmondat, és Bajomi-Lázár Péter egyetemi tanár, médiakutató ellen etikai vizsgálatot indít a Budapesti Gazdasági Egyetem, ahol tanít. A kormánypárti sajtó bayeri hevülettel kezdte meg a karaktergyilkosságot.
A párt több fővárosi kerületből kapott eddig felszólítást. Számítottak az intézkedésre.
Nick Thorpe megpróbált némi értelmet vinni a kormányzati kommunikációba, közepes sikerrel – Kovács Zoltán megragadt a sorosozásnál, de legalább azt elismerte, hogy a Soros-terv csak valamiféle javaslatok összessége, és nem egy összeesküvés.
Gaudi-Nagy Tamás szerint az ügyészség túltolta a biciklit, amikor Pásztor István 2014-es inzultálásának ügyében felbujtóként elkövetett garázdasággal és személyi szabadság megsértésével vádolták meg.
Magyarországon a törvényeket mindenkinek be kell tartania. Kivéve a kormánynak.
Az Erzsi for President oldal szerepeltetését végül letiltották a TV2-nél.
Hitelesítette a Kúria a Római-partról kezdeményezett fővárosi népszavazást. Tarlós István főpolgármester egyelőre nem kommentálta az ügyet, a referendum egyik kezdeményezője, a Párbeszéd elnökségi tagja, Béres András azonban azt mondta, már akár egy hét múlva kezdődhet az aláírásgyűjtés, és egy hónapjuk lesz a 138 ezer szignó összegyűjtésére.