Lex Magyar: nyilvánosságra hozták vagyonnyilatkozataikat a Tisza EP-képviselői
Magyar Péter ingatlanok, festmények, autó és pianínó mellett még egy 20 forint névértékű 4iG-részvényt is feltüntetett.
A volt köztársasági elnök belőtte az új online Válasz helyét, amelynek szerinte jó helye lesz a független oldalak között.
Néhány hónappal azután, hogy nem csak a nyomtatott, hanem a digitális kiadása is megszűnt a Heti Válasznak, a hetilap alapemberei megint összeálltak. December 10-én elindult a valaszonline.hu, a Heti Válasz egykori főszerkesztő-helyettesének, Bódis Andrásnak vezetésével. Ahogy a bezáráskor, úgy az új lap indulásakor is kiállt a szerkesztőség mellett Sólyom László. A volt köztársasági elnök támogató cikket írt az új felületre, amelyben azt írja, hogy a régi hetilap jelentős bizalmi tőkét hagyott az új szerkesztőségre, ha más tőkét nem is. Ezt a tőkétlenséget azonban ő egyfajta szabadságként értelmezi, mint írja, „a Válasz Online nem függ oligarcháktól és/vagy politikusoktól. A NER-en belül nem volt számára hely, s most akívül élni fog. A közönség, amely értékrendje alapján magáénak vallotta a Heti Választ, megvan”.
Sólyom úgy véli, hogy az új lap kiharcolja majd a helyét magának, bár azt elismeri, hogy a nagy hírportálokkal képtelenség lenne versenyezni. de mivel „az interneten minden megtalálható” és „még a papírnál is türelmesebb”, menedéket nyújthat egy ilyen lapnak.
Sólyom az internetezése szokásaiba is betekintést nyújt – „Keresés közben nemegyszer csodálkozva fedezek föl színvonalas oldalakat” –, majd azt írja, hogy „a független oldalak ma a szabadság kis körei”, és ezek jó társaságot nyújtanak majd a Válasznak.
Magyar Péter ingatlanok, festmények, autó és pianínó mellett még egy 20 forint névértékű 4iG-részvényt is feltüntetett.
1978 óta egy és ugyanaz a kérdés: lehet-e valaki olyan jó Superman, mint amilyen Christopher Reeve volt?
Két tankert is megtámadtak a jemeni húszik pár nap leforgása alatt a Vörös-tengeren. Az akciókról és a süllyedő hajókról látványos videókat forgattak.
A hízelgést és a fenyegetést felváltva alkalmazva szavaztatta meg a republikánusokkal Donald Trump a „gyönyörű” költségvetési törvényt.
Az elnök nem vette jó néven, hogy korábbi szövetségese harmadik politikai erőt alapítana. Hogyan babrálhat ki Elon Musk Donald Trumppal?
Közel-keleti válság ide vagy oda, a világ szinte fürdik az olajban.