Az Auróra ma is kinyitott, és nem értik, mit is csinál az önkormányzat – videó

A józsefvárosi önkormányzat hétfőn a honlapján közölte ugyan, hogy az Aurórát a Corvin tetővel együtt bezáratja, kedden kinyitott mindkét vendéglátóhely, mert hivatalos megkeresés eddig egyikhez sem érkezett. Schönberger Ádám, az Auróra vezetője újabb önkormányzati vegzálást sejt az ügy mögött, mivel nem érkezett panasz hozzájuk senkitől. Videó.


A Mamma Mia! 2-ben annyi a D-vitamin, hogy receptre kellene felírni

Maradt elég „feldolgozatlan” sláger a folytatásra? Nem maradt. Érdekel ez valakit? Dehogy érdekel! Az ABBA-dalokkal és gyermeki odaadással éneklő-táncikáló-bohóckodó világsztárokkal hódító megasiker második része ugyanolyan ellenállhatatlan, mint az első volt. Kritika.