Mint arról már korábban lehetett olvasni és hallani, Tarlós István a budapesti közterületeket a jövőben nem kívánja senkinek sem ingyen odaadni, ezért a Sziget Fesztiválnak is bérleti díjat kell fizetnie. Tarlós ezen összeget 2,5 milliárd forintban állapította meg, majd néhány nap múlva ezen összeg lecsökkent 1-1,5 milliárd forintra. Hétfőn a Sziget fesztivál szervezői és a budapesti városvezetés tárgyalóasztalhoz ültek, miután nemrég utóbbiak egy két és fél milliárdos fenyegetőzéssel lepték meg az előbbieket. Ez az összeg majdnem akkora, mint a Sziget tavalyi költségvetése. Erre tényleg nincs nagyon más szó, mint az, hogy elképesztő. Bár Gerendai saját bevallása szerint látja a fényt az alagút végén, az egész ügynek nagyon rossz üzenete van - olvasható a Véleményvezér blogon. De mit jelenthet ez? A blogger véleményét elolvashatja a blogon.
Magyarországon nem érdemes építeni semmit
Az üzenet elszomorító: ha valaki valami nagyot épít, annak az értékeire a magyar állam előbb-utóbb szemet fog vetni. Ebből sokan azt a következtetést fogják levonni, hogy Magyarországon nem érdemes építeni semmit.

Ennek nehéz örülni: magas maradt az infláció
Magyar infláció: mindenki meglepődött, a forint erősödik
Megjelentek a végrehajtók a csütörtökön meghalt Szamos Miklós egy másik cukrászdájánál is
Mindent megváltoztat a 3 százalékos lakáshitel
Megszerezte, amit akart, most elkezdi „védeni” a Balatont a NER
Parászka Boróka: Az erőszak kiment az utcára
A kérdés nem az, hogy Magyar Péter vagy Orbán Viktor, Tisza vagy Fidesz. A szó szerint életbe vágó kérdés az, feltartóztatható-e az utcai erőszak.
Fleck Zoltán a HVG-nek: Pont az utcai erőszakot szeretném megelőzni – Fülke
Kezdett kicsúszni a kezéből az irányítás, ezért Putyin lejjebb tekerte az európai szabotázsakciókat
Orbán Viktor: Van magyar álom
A Nemzeti Nyomozóiroda elutasította Hadházy feljelentését Orbán és felesége fapados magánútja miatt
Marabu Féknyúz: Hatvanpusztai idill
Ki vagyunk éhezve a szeretetre, ezért rajongunk a Labubuért
Szakértőkkel próbáltuk megfejteni az imádott lény varázsát.