szerző:
hvg.hu
Tetszett a cikk?

A szexuális zaklatással vádolt masszőr, Bacsa István még nem kapott idézést a rendőrségtől. A Blikk úgy tudja: Turi György vezetőedző is vallomást tett már az ügyben.

Bacsa István, Kicsi bácsi még mindig nem kapott idézést – írja a Blikk. Mint ismeretes, a Magyar Úszószövetség ismeretlen tettes ellen büntetőfeljelentést tett a Szepesi Niki könyvében leírt szexuális visszaélések kapcsán. Ez ügyben az egykori úszónőt és több állítólagos áldozatot is beidéztek vallomást tenni, ám Kicsi bácsi ügyvédje szerint a volt gyúrót még nem rendelte be a rendőrség – írja a lap.

"Valószínűnek tartom, hogy először az állítólagos áldozatokat hallgatják meg, majd végül az ügyfelemet, Bacsa Istvánt" – mondta a Blikk megkeresésére Kicsi bácsi ügyvédje, Horváth B. Gábor, aki azt is hozzátette: lehetséges, hogy ők is tesznek feljelentést.

"Ugyan eddig még nem nyújtottuk be a papírokat, de ügyfelem unokahúga, Bacsa Edina nagy valószínűséggel számíthat rá, hogy behívják a rendőrségre rágalmazás miatt. Még folyamatban van minden" – tette hozzá az ügyvéd. Kicsi bácsit saját unokahúga is azzal vádolja, hogy molesztálta őt.

A lap úgy tudja: Turi György vezetőedző is vallomást tett már a kényes ügyben, ezek szerint már csak Kicsi bácsi hiányzik az érintettek listájáról, így nagy valószínűséggel ő hamarosan rendőrök elé állhat vallomást tenni.

Vezetési élmény kimaxolva: itt a BMW M4 Edition Nürburgring

Vezetési élmény kimaxolva: itt a BMW M4 Edition Nürburgring

Az ifjabbik Donald Trump pénteken Szijjártó Péterrel is találkozik Budapesten

Az ifjabbik Donald Trump pénteken Szijjártó Péterrel is találkozik Budapesten

Meghalt Galkó Balázs

Meghalt Galkó Balázs

Gondolkozz velünk: Mozaikpadló – Szexi a matek 13.

Gondolkozz velünk: Mozaikpadló – Szexi a matek 13.