szerző:
MTI
Tetszett a cikk?

Az ötvenes éveiben járó, szemlátomást ittas férfi rossz járatra szállt fel vasárnap este a Ligur-tenger partján fekvő városban, de mindenképp haza akart jutni, ezért a kezében lévő üvegpalackkal fenyegetőzve követelte a női sofőrtől, hogy vigye haza.

Üvegpalackkal fenyegetőzve el akart téríteni egy városi buszt egy ittas magyar férfi az észak-olaszországi Livornóban, de a sofőr inkább leállította a buszt, és hívta a rendőrséget.

A La Nazione című olasz lap jelentése szerint az ötvenes éveiben járó, szemlátomást ittas férfi rossz járatra szállt fel vasárnap este a Ligur-tenger partján fekvő városban, de mindenképp haza akart jutni, ezért a kezében lévő üvegpalackkal fenyegetőzve követelte a női sofőrtől, hogy vigye haza. 

A buszvezető azonban nem engedett a követelésnek, viszont önmaga és a többi utas védelmében leállította a járművet, és kihívta a rendőrséget. A férfi még a rendőrök kiérkezésekor is fenyegette a buszvezetőnőt, akit mentősök láttak el a sokkhatás okozta kisebb rosszullét miatt. 

Az újság honlapján olvasható beszámoló szerint a rendőrség közalkalmazottal szembeni erőszak és fenyegetés, közszolgáltatás megzavarása és ittasság címén tett feljelentést a garázda magyar férfi ellen.
   

Zelenszkij Amerikába üzent: Az ukrán elnököt Ukrajnában kell megválasztani

Zelenszkij Amerikába üzent: Az ukrán elnököt Ukrajnában kell megválasztani

Őrizetbe vették a Berekfürdőn holtan talált 10 éves német kisfiú anyját

Őrizetbe vették a Berekfürdőn holtan talált 10 éves német kisfiú anyját

Továbbra is stabil Ferenc pápa állapota

Továbbra is stabil Ferenc pápa állapota

És akkor számlaképes nagymama zöldségvásárláshoz olcsón kiadó

És akkor számlaképes nagymama zöldségvásárláshoz olcsón kiadó