Sipőcz Richárd harmadik a +100 kilósok között.

A +100 kilogrammos Sipőcz Richárd bronzérmet nyert a Papp László Sportarénában zajló cselgáncs Grand Prix vasárnapi zárónapján.

A kétszeres ifjúsági Európa-bajnok dzsúdós ötödik meccsén az orosz Anton Krivobokovval csapott össze, aki hét érmet gyűjtött eddig a World Tour (Grand Slam és Grand Prix) viadalokon. A Széchenyi Egyetem SE 18 éves versenyzője vazaarival vezetett, ellenfele kiegyenlített, majd másfél perccel a vége előtt Sipőcz ippont érő dobással nyert.

A magyarok három éremmel zárták az ötödik budapesti GP-t, pénteken az 57 kilós Karakas Hedvig, szombaton pedig a 81 kilós Ungvári Attila állhatott ugyancsak a dobogó alsó fokára.