NMHH: Indulhat a licit az 5G-s frekvenciákért

A piaci szereplők észrevételeit is figyelembe véve a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) csütörtökön véglegesítette az 5G-s mobiltechnológia bevezetéséhez szükséges frekvenciák árverésének részleteit tartalmazó dokumentációt. A szolgáltatók augusztus 8-án nyújthatják be a jelentkezésüket a vonatkozó árverésre.








Outlookot használ? Jön a fekete verzió

Kiszivárgott egy hivatalos(nak tűnő) kép arról, hogyan néz ki a Microsoft Outlook sötét módja az androidos mobilokon, így a fejlesztést már most meg lehet nézni.