Mindenki tudja, hogy manipulatív a Fidesz módszere, de akkor mire jó a Voks 2025?
A nemzeti konzultációk soha nem vonják be érdemben az embereket semmilyen döntés-előkészítésbe.
A legnagyobb okostelefon-gyártók mindegyike növelte részesedését az elmúlt egy évben. A Samsung megugrása a leglátványosabb.
A Samsung, az Apple, az LG, a Huawei és a ZTE – ebben a sorrendben – jelentik ma az öt legnagyobb okosmobil-gyártót. Ahogy már írtuk, a Samsung mobiljai egyenesen berobbantak, a cég ugyanis úgy tudott hatalmas százalékos növekedést elérni, hogy már a tavaly első negyedévben mért kiinduló pont sem volt alacsonyan.
Az IDC számításai szerint a Samsung az idei első negyedévben 70,7 millió okosmobilt adott el (a cég maga korábban 69,4 millióról számolt be), miközben már a tavalyi év első három hónapjában is 44 millió darabot értékesítettek. Éppen ezért nem magyarázható az "erős eredményt nehezebb tovább erősíteni" elvvel a sorban második Apple eredménye: ahogy a Statista grafikonjából is kiderül, az iPhone-eladások 35,1 milliós szintről egy év alatt mindössze 37,4 milliós szintre emelkedtek.
A sorban következő LG, Huawei és ZTE is jelentős százalékkal tudta növelni eladásait (az LG több mint kétszeresére), miközben a merész terveket megfogalmazó BlackBerry a top 10-ből is kiesett.
A nemzeti konzultációk soha nem vonják be érdemben az embereket semmilyen döntés-előkészítésbe.
Az Ügyvédkör elnökét és egy volt belügyminisztert kérdeztünk.
Ma egy éve szűnt meg a kötelező akciózás, a kormány azonban nem tudta elengedni.
Visszaállt a háború kitörése előtti vámrendszer az EU és Ukrajna között.
Még mindig téma a szombati budapesti Pride a világsajtóban.
A szakértő szerint Európa vezetői végre ráébredtek a geopolitikai veszélyekre.