Mindenki tudja, hogy manipulatív a Fidesz módszere, de akkor mire jó a Voks 2025?
A nemzeti konzultációk soha nem vonják be érdemben az embereket semmilyen döntés-előkészítésbe.
Egy üzletiintelligencia-szoftveren alapuló alkalmazással sok érdekességet megtudhatunk arról, hogyan is levelezünk a Gmailben.
Százszámra küldjük és fogadjuk a leveleket a Gmailben, de vajon elgondolkoztunk-e már arról, vajon milyenek a levelezési szokásaink? A kérdésre látványos formában felelhet egy alkalmazás, amelyet ezen az oldalon találhatunk.
Az oldalra fellépve először a Get Started gombra kell kattintanunk, majd engedélyeznünk kell az appnak, két lépésben, hogy hozzáférjen fiókunkhoz. Erről a tényről azután egy e-mail-értesítést is kapunk, innen a későbbiekben is bármikor lekapcsolhatjuk a programot.
Ha kíváncsiak vagyunk az áttekintésre, kattintsunk a Build My Report gombra, és az alkalmazás analizálni kezdi a levelezésünket. Itt most egy kis türelemre lesz szükségünk, mert a folyamat – fiókunk méretétől függően – akár egy óráig is eltarthat. Eközben nyugodtan be is csukhatjuk a Gmail Meter ablakát.
Ha a rendszer végzett az analizálással e-mailben küldi el az eredményt. Ne lepődjünk meg, saját magunktól kapjuk ezt a levelet, amelyben számos érdekes statisztikát találunk, grafikonok formájában. Láthatjuk például a heti és az órákra bontott levelezési aktivitásunkat, azt, hogy kiknek küldünk a leggyakrabban e-maileket, és kik küldik a legtöbb levelet nekünk, milyen százalékban törlünk leveleink közül, vagy hogy mennyi az átlagos válaszolási időnk.
A nemzeti konzultációk soha nem vonják be érdemben az embereket semmilyen döntés-előkészítésbe.
Az Ügyvédkör elnökét és egy volt belügyminisztert kérdeztünk.
Ma egy éve szűnt meg a kötelező akciózás, a kormány azonban nem tudta elengedni.
Visszaállt a háború kitörése előtti vámrendszer az EU és Ukrajna között.
Még mindig téma a szombati budapesti Pride a világsajtóban.
A szakértő szerint Európa vezetői végre ráébredtek a geopolitikai veszélyekre.